[TYLKO U NAS] Goście Dody nie wiedzieli, że lecą na jej ślub? "Wszyscy byli przekonani, że jadą w zupełnie innym celu"

Nasze anonimowe źródło donosi, że Doda zafundowała nie tylko ogromną niespodziankę swoim fanom, ale także gościom weselnym. Ponoć do ostatniej chwili nikt nie wiedział, że piosenkarka wyjdzie za mąż w minioną sobotę.

Od soboty ślubem Dody żyją chyba wszyscy jej fani. Wokalistka w Hiszpanii po raz pierwszy wzięła ślub kościelny. Jej mężem został Emil Stępień, którego Doda od zawsze przedstawiała jako swojego najlepszego przyjaciela. Jeszcze kilka dni temu mówiła, że łączy ich tylko silna przyjaźń

Przyjaźnie mogą przetrwać lata. Przyjaciół mam po 10, 15, 20 lat. Wszystkie moje narzeczeństwa, małżeństwa już nawet nie pamiętam, jak wyglądały, zastąpiły mnie inne osoby - wyznała gwiazda w "Gwiazdach Cejrowskiego".

Jak się okazuje, swoim ślubem Rabczewska zaskoczyła nie tylko swoich wielbicieli, ale także... gości. Do ostatniej chwili nikt z przyjaciół Dody nie wiedział, że leci na uroczystość zaślubin.

Wszyscy byli przekonani, że jadą w zupełnie innym celu. Doda powiedziała bliskim, że zabiera ich na prywatną imprezę, gdzie miała zagrać dla nich koncert. Dopiero na miejscu, w Hiszpanii wszystko się wyjaśniło i okazało się, że Doda i Emil wezmą ślub, co było ogromną niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych - powiedział nasz informator.

Dodzie możemy tylko pogratulować, że potrafiła utrzymać wszystko w tajemnicy do końca. Świeżo upieczonym małżonkom życzymy samych tak szczęśliwych chwil! :)

JT 

Więcej o:
Komentarze (32)
Goście Dody nie wiedzieli, że lecą na jej ślub? "Byli przekonani, że jadą w zupełnie innym celu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jestem_synem_roma

  Oceniono 39 razy 23

  Bardzo mi jest z tego powodu wszystko jedno.

 • W. W.

  Oceniono 22 razy 16

  Życzę szczęścia i wytrwałości. Teraz pora na potomków... .

 • edytal234

  Oceniono 57 razy 15

  Piękna kobieta, głos jak dzwon, duża inteligencja, tylko szczęścia brakowało. Dlatego wielkie gratulacje i życzę dużo, dużo szczęścia.

 • bb7676

  Oceniono 55 razy 13

  ciekawi mnie czy to nie ma związku ze sprawą jaka toczy się przeciwko tej pani w sądzie w związku z wymuszeniami na pewnym panu. w sprawę jest chyba zamieszany też pan Emil teraz już mąż. teraz jako małżeństwo spokojnie mogą odmówić zeznań przeciwko sobie i być może uratują swoje tyłki

 • marrob

  Oceniono 42 razy 12

  Nie zebym był złosliwy w tak szczęsliwym dniu:) ale czy termin rozwodu został juz ustalony i zapisany w intercyzie?

 • Oceniono 8 razy 8

  Ludzie opanujcie się jeżeli nimi jesteście bierze mnie na wymioty jak czytam te wasze zawistne komy ,szkoda Wam że Dorota pomimo wszystko układa sobie życie?Zachowujecie się jak mohery przed blokiem.Ja Im życzę Szczęścia!

 • kimdongun

  Oceniono 13 razy 7

  Maffashion wykorzystała okazję aby dorobić na boku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX