Wiedzieliście, że Katarzyna Nosowska ma tak przystojnego syna? 22-latek właśnie zaczyna karierę jako model

Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej, wkracza do show-biznesu. 22-latek nawiązał współpracę z jedną z największych agencji modeli w Polsce.

Syn Katarzyny Nosowskiej ma szansę zostać modelem. Mikołaj Krajewski współpracuje z agencją Model Plus, do której należą m.in. Magdalena Frąckowiak i Małgosia Bela. Co prawda nie ma jeszcze na koncie sukcesów, ale patrząc na jego zdjęcia można się spodziewać, że to tylko kwestia czasu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Internautom bardzo podoba się to, jak wychodzi na zdjęciach.

Niesamowite spojrzenie.
Bardzo dobre to - komplementują.

Ukochany syn

22-letni syn artystki i perkusisty Adama Krajewskiego pracuje w restauracji i trenuje koszykówkę. Jest bardzo blisko związany z matką, co oboje podkreślają.

Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie - bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą - mówiła Nosowska w wywiadzie dla "Urody Życia".

Po raz pierwszy Kasia Nosowska pokazała syna, gdy miał 20 lat. Na Facebooku zamieściła wpis:

Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia. Dziękuję. Być mamą 20-latka - cud - napisała wtedy na Facebooku.

Chłopak ma wszelkie warunki, żeby osiągnąć sukces. My wróżymy mu sporą karierę. A Wy?

AW

Nosowska sparodiowała fit-blogerki. "Leżymy. "Czekamy, aż zawiąże nam się sadło"

Więcej o: