Wiedzieliście, że Katarzyna Nosowska ma tak przystojnego syna? 22-latek właśnie zaczyna karierę jako model

Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej, wkracza do show-biznesu. 22-latek nawiązał współpracę z jedną z największych agencji modeli w Polsce.

Syn Katarzyny Nosowskiej ma szansę zostać modelem. Mikołaj Krajewski współpracuje z agencją Model Plus, do której należą m.in. Magdalena Frąckowiak i Małgosia Bela. Co prawda nie ma jeszcze na koncie sukcesów, ale patrząc na jego zdjęcia można się spodziewać, że to tylko kwestia czasu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Internautom bardzo podoba się to, jak wychodzi na zdjęciach.

Niesamowite spojrzenie.
Bardzo dobre to - komplementują.

Ukochany syn

22-letni syn artystki i perkusisty Adama Krajewskiego pracuje w restauracji i trenuje koszykówkę. Jest bardzo blisko związany z matką, co oboje podkreślają.

Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie - bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą - mówiła Nosowska w wywiadzie dla "Urody Życia".

Po raz pierwszy Kasia Nosowska pokazała syna, gdy miał 20 lat. Na Facebooku zamieściła wpis:

Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia. Dziękuję. Być mamą 20-latka - cud - napisała wtedy na Facebooku.

Chłopak ma wszelkie warunki, żeby osiągnąć sukces. My wróżymy mu sporą karierę. A Wy?

AW

Nosowska sparodiowała fit-blogerki. "Leżymy. "Czekamy, aż zawiąże nam się sadło"

Więcej o:
Komentarze (41)
Mikołaj Krajewski, syn Katarzyny Nosowskiej, został modelem. Podpisał kontrakt z jedną z największych agencji
Zaloguj się
 • yegua-ha

  Oceniono 130 razy 122

  Nie, nie wiedziałam. Za to zauważyłam, że wszystkie dzieci znanych ludzi wyrastają na przystojnych mężczyzn i przepiękne kobiety. I oczywiście wszyscy są szalenie utalentowani i sami, bez niczyjej pomocy robią oszałamiające kariery. Ja nie wiem, jak oni to robią?

 • g.lem

  Oceniono 54 razy 52

  Byłem na Hey-u w Kielcach SHL, gdy pochwaliła się, że będzie mieć dzidziusia. Małolatki piszczały a mnie K... wydawało się, że za stary jestem na towarzystwo takich dzieciaków na koncercie. A to było 22 lata temu! Ja p... :(

 • Jan Kowalski

  Oceniono 39 razy 19

  Z całym szacunkiem ale modelem to on nie jest. Typowy blokowy Seba jakich pełno na polskich osiedlach. Ale mamusia wypromuje to będzie sławny ??

 • Zielona Zaba

  Oceniono 15 razy 13

  Nie jest przystojny. Na ulicy nie zwróciłabym na niego nawet uwagi. Przesadzacie.

 • alexandra devat

  Oceniono 35 razy 13

  fajna mama, fajny chłopak i darujcie sobie zawiść- pracuje ma pasję i nie szlaja się bez sensu po ściankach. biorąc pod uwagę inteligencję i wrażliwość Kaśki, na pewno jest wartościowym młodym człowiekiem, a akurat modealami w dobrych agencjach nie zostają "ślicznoty", tylko Ci, którzy mają w sobie to coś- szanowni znawcy

 • Nick Bezimienny

  Oceniono 26 razy 12

  zaczyna pracę jako model... a co, nie chciało mu się uczyć :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX