Co to był za ślub! Książę Christian z Hanoweru ożenił się z projektantką, Alessandrą de Osmą. Jej suknia wyglądała jak z bajki

W piątek odbył się uroczysty ślub księcia Christiana z Hanoweru i Alessandry de Osmy. Wśród gości znalazło się wiele osób z wyższych sfer, ale szczególną uwagę przyciąga bajeczna suknia panny młodej.

To był bajeczny ślub! Książę Christian z Hanoweru ożenił się z Alessandrą de Osmą, projektantką z Peru. Ceremonia w Limie została zorganizowana z ogromnym rozmachem, a na zaproszenie państwa młodych przybyło wielu gości z wyższych sfer, w tym dawno niewidziana Kate Moss, która spotyka się z dalekim kuzynem księcia, hrabią Nickolaiem von Bismarckiem. 

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Szczególną uwagę zwraca suknia panny młodej. Miała na sobie przepiękną kreację od Jorge Vázqueza z delikatnymi koronkowymi rękawami i długim trenem. Na głowie da Osma miała długi welon oraz diamentową tiarę. Alessandę do ołtarza odprowadził jej wzruszony ojciec. 

Książę Christian poznał Alessandrę w 2005 roku, kiedy przyjechał do Peru na wakacje. Została wtedy jego przewodniczką i tłumaczem. Co ciekawe, piątkowy ślub nie był ich pierwszym. Oficjalnie powiedzieli "tak" podczas skromnej ceremonii w Londynie 5 miesięcy temu, ale patrząc na najnowsze zdjęcia nie dziwimy się, że postanowili zrobić to ponownie w bardziej uroczystych okolicznościach.

OG