Widzowie miażdżą krajowe eliminacje do Eurowizji. "Tragedia, żenada. Aż tak niski poziom?!". Chodzi nie tylko o wykonawców

Widzowie nie są zadowoleni z poziomu, który pokazali muzycy podczas preselekcji do Eurowizji 2018. Rzeczywiście, bywało lepiej.

Polskę na Eurowizji 2018 będą reprezentować Gromee i Lukas Meijer. Choć po głosach jurorów na pierwszym miejscu znalazł się Happy Prince, to telewidzowie zdecydowali, że do Lizbony polecą muzycy z piosenką "Light Me Up". Trzeba przyznać, że panowie wypadli naprawdę dobrze na tle pozostałych wykonawców. Tegoroczny poziom nie należał do najwyższych...

Zauważyli to widzowie, którzy od samego początku zostawiali negatywne komentarze pod postem na oficjalnym profilu Eurowizji 2018. Preselekcje otworzył Paweł "Pablosson" Stasiak (znany z zespołu Papa Dance), który nie popisał się swoim talentem wokalnym. 

Pierwszy wykon sprawił, że mi herbata ostygła.
Jury ziewało, a Maryla [Rodowicz - przyp.red.] się ocknęła, jak zobaczyła kamerę - pisali widzowie. 

Dalej nie było wcale lepiej. 

Trzecia piosenka i... porażka.
Co za dno. A można będzie głosować za tym, żeby Polska zrezygnowała z udziału w Eurowizji?
Tragedia, żenada. Aż tak niski poziom?!
Masakra. Nawet Rodowicz jest w szoku - można przeczytać pod postem Eurowizji TVP.

Widzowie zwrócili także uwagę na scenografię i Artura Orzecha, który wydawał się wyjątkowo zestresowany, a jego prowadzenie nie wyszło tak naturalnie jak dotychczas. 

To chyba nie był najlepszy dzień Pana Orzecha.
Orzech się myli, bo jest w szoku.
Orzech gada wyuczone teksty, a po cichu myśli: "kiedy to się skończy?".
Patrzę na oprawę graficzną, latające kulki jak w studio lotto i to jury, które jakoś dziwnie umiejscowione. Mam wrażenie, że przeniosłam się do lat 90.

Takich komentarzy jest cała masa. Występ duetu Gromee i Lukas Meijer został raczej dobrze oceniony przez telewidzów i internautów. Myślicie, że mamy szanse wygrać?

JT 

Więcej o:
Komentarze (56)
Krajowe Eliminacje do Eurowizji: widzowie miażdżą show. "Tragedia, żenada. Aż tak niski poziom?!"
Zaloguj się
 • student_zebrak

  Oceniono 31 razy 27

  Wielka zaleta tego rozwiazania jest fakt, ze Polsce nie prozi koncert finalowy w nastepnym roku.

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 24 razy 20

  Kiedyś mieliśmy taką fajną kapelę - grupa gospodyń wiejskich śpiewała 'koko koko' dla naszych piłkarzy - może te panie należałoby tam wysłać?

 • pwiejacz

  Oceniono 19 razy 17

  Poziom był taki, że należało pójść w ton patriotyczno-narodowy, więc może "My Pierwsza Brygada". W Lizbonie przegrałaby tak samo, a przynajmniej byłoby z honorem.

 • lubicz56

  Oceniono 14 razy 12

  Strasznie nijakie. Wygrala pioseneczka jak z wyprzedazy zeszlorocznej kolekcji pierwszej lepszej sieciówki. Ani dobra, ani zla, sztampa za 5 euro bez prawa zwrotu :)

 • Gość: cezar85

  Oceniono 14 razy 12

  świetne odzwierciedlenie polskiego popu

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 14 razy 10

  Jaka znowu żenada, jaka tragedia, czy poziom tego festiwalu kiedykolwiek był wysoki?

 • matts06

  Oceniono 8 razy 8

  Może napiszcie coś o fantastycznym programie - Hipnoza? W końcu to niby "nasza" stacja telewizyjna, w puszcza taki program mając nas chyba za totalnych idiotów. TVP czy TVN, jedno i to samo, liczy się kasa i zrobienie z widza idioty. Niesamowite, że wciska się ludziom taki kit. Po pierwsze hipnoza tak nie działa jak było przedstawione w programie, ludzie pod wpływem hipnozy nie zrobiliby takich rzeczy. Po drugie to co ci ludzie robili... jeśli to ma być rozrywka na sobotni wieczór, czyli pokazanie jak zrobić z siebie debila to gratuluję...
  Gratuluję TVN, faktycznie panie Miszczak, widać że macie misję do spełnienia i ją spełniacie. A za 2lata będzie jacy to ludzie głupi, głosują na PiS, nie szczepią dzieci, wierzą w płaską ziemię etc. No cóż, jeśli widzów ma się za idiotów i się ich tak traktuje to potem oni tacy będą. Hipnoza, Azja Express, Iron Majdan, itd., itp.

 • the_foe

  Oceniono 6 razy 6

  Problemem z Eurowizją jest taki, ze ta organizacja kładzie łapę na prawach majątkowych (na zasadzie niewyłączności - ale jednak) utworów zgłaszanych, więc siłą rzeczy, za dobry utwór trzeba, albo zapłacić mega kasy. Bo nikt mając ewidentny przebój tam nie pójdzie, Idą tam więc ludzie którzy się chcą wybić podrasowując utwory których normalnie i tak by nikt nie słuchał albo nikt nie chciałby promować. Są jeszcze artyści z plecami wielkich wytwórni. Mają mega portfolio przebojów, więc robi się autoplagiaty albo kombiacje znanych motywów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX