"SE" ujawnia zarobki polskich aktorek. Niedawno 1. miejsce zajmowała Kożuchowska. Dzisiaj zdetronizowała ją powracająca gwiazda

Jak donosi "Super Express", Małgorzata Kożuchowska nie jest już najlepiej opłacaną gwiazdą. Kto zajmuje obecnie 1. miejsce?

Nie jest tajemnicą, że zarobki gwiazd różnią się od zarobków "przeciętnego Kowalskiego". Do tej pory najwięcej pieniędzy zgarniała ponoć Małgorzata Kożuchowska, a tuż za nią plasowała się Barbara Kurdej-Szatan. Teraz obie panie muszą ustąpić miejsca koleżance z branży i jest to spora niespodzianka. Nowy sezon telewizyjnej serii "Nad Rozlewiskiem" przyniósł powrót na szczyt... Joanny Brodzik. Aktorka wraca właśnie do serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" i - jak donosi "SE" - jej stawka dzienna sięgnęła aż 10 tys.złotych! 

W pierwszej piątce najdroższych serialowych gwiazd znalazły się także Barbara Kurdej-Szatan (8 tys. złotych za dzień) oraz Małgorzata Socha (7,5 tysiąca). Dziennikarze tabloidu przypominają, że kilka lat temu Socha i Kożuchowska mogły liczyć na zarobki, które obecnie ma Brodzik. Sama Brodzik zgarniała 2 tys. złotych mniej. 

Joanna Brodzik obecnie 

Joannę Brodzik możemy oglądać już od 27 lutego w 6. sezonie serii "Nad rozlewiskiem". "Pensjonat nad rozlewiskiem" będzie emitowany we wtorki o 21:35 w TVP 1. Brodzik w spocie wizerunkowym stacji prezentuje się naprawdę pięknie, a jej powrót można uznać za powrót w naprawdę wielkim stylu! Aktorka w srebrnej sukience z odważnym dekoltem wygląda wręcz rewelacyjnie. To nieco zaskakująca odsłona, ponieważ zwykle Brodzik widywaliśmy w luźnych stylizacjach. 

Joanna BrodzikJoanna Brodzik Instagram.com/joanna_brodzik_official/

JT

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem