Nie jest tajemnicą, że zarobki gwiazd różnią się od zarobków "przeciętnego Kowalskiego". Do tej pory najwięcej pieniędzy zgarniała ponoć Małgorzata Kożuchowska, a tuż za nią plasowała się Barbara Kurdej-Szatan. Teraz obie panie muszą ustąpić miejsca koleżance z branży i jest to spora niespodzianka. Nowy sezon telewizyjnej serii "Nad Rozlewiskiem" przyniósł powrót na szczyt... Joanny Brodzik. Aktorka wraca właśnie do serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" i - jak donosi "SE" - jej stawka dzienna sięgnęła aż 10 tys.złotych!
W pierwszej piątce najdroższych serialowych gwiazd znalazły się także Barbara Kurdej-Szatan (8 tys. złotych za dzień) oraz Małgorzata Socha (7,5 tysiąca). Dziennikarze tabloidu przypominają, że kilka lat temu Socha i Kożuchowska mogły liczyć na zarobki, które obecnie ma Brodzik. Sama Brodzik zgarniała 2 tys. złotych mniej.
Joannę Brodzik możemy oglądać już od 27 lutego w 6. sezonie serii "Nad rozlewiskiem". "Pensjonat nad rozlewiskiem" będzie emitowany we wtorki o 21:35 w TVP 1. Brodzik w spocie wizerunkowym stacji prezentuje się naprawdę pięknie, a jej powrót można uznać za powrót w naprawdę wielkim stylu! Aktorka w srebrnej sukience z odważnym dekoltem wygląda wręcz rewelacyjnie. To nieco zaskakująca odsłona, ponieważ zwykle Brodzik widywaliśmy w luźnych stylizacjach.
JT
Meghan opublikowała zdjęcie czteroletniej córki. Lilibet to wykapany tata
Marta Nawrocka wypisała syna z edukacji zdrowotnej. Tak się tłumaczyła
Finał "The Voice Senior". Wiemy, kto wygrał
Ostra reakcja Marcinkiewicza na komentarz o alimentach. Nie hamował się
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Nawrocki w Polsacie wzorował się na Trumpie? Ekspertka mówi o przemyślanej taktyce
Ekspert o Nawrockiej podczas wywiadu. "Potraktowała jak niedoświadczoną dziennikarkę". Zdradziło ją też pstrykanie