Minge nie wytrzymała i uderzyła w Zamachowską. "Wykradłaś chłopa, to siedź cicho". Na tym nie koniec

Ewa Minge skomentowała zachowanie Moniki Zamachowskiej. Nie obyło się bez mocnych słów.

Monika Zamachowska od jakiegoś czasu stale robi z męża nieudacznika, obraża jego dzieci z byłego małżeństwa, a także skarży się, że przez alimenty na nie, niedługo nie starczy jej na jedzenie. Po długim milczeniu, w końcu sam Zamachowski skomentował jej zachowanie. Teraz zabrała się za to Ewa Minge.

Kobiety mają pewną przypadłość. Niestety przeważnie kobiety są bowiem udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe, jak cholera, ale horror pojawia się w sytuacji, kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs, cudownie podszeptuje mu różne tematy skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia - zaczęła Minge na Instagramie.
Dramat pojawia się kiedy kobieta ma np. dostęp do mediów i rozgrywa swój bój publicznie. Bez względu na sedno sprawy i nawet jakiekolwiek ukryte racje, to świństwem największym i brakiem uczuć ludzkich podstawowych jest wojna medialna z dziećmi i byłą małżonką obecnego oblubieńca.
Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta - ukradłaś, wykradłaś chłopa z układu w którym tkwił, to siedź cicho i nie dobijaj rodziny, która była przeświadczona, że jest szczęśliwa. Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pieprz, że robisz to dla ich dobra, bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim, że tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w którym tkwił, wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia - dodała.

Ewa MingeEwa Minge Instagram.com/ Ewa Minge/ Screen

Minge, co prawda nigdzie nie napisała, że chodzi właśnie o Zamachowską, jednak z łatwością można odgadnąć, do kogo pije projektantka. Każdy, kto śledzi poczynania dziennikarki, prawdopodobnie wie, że każde zdanie wypowiedzi Minge w nią uderza.

Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym do niewypowiadania się na taki temat. Tyle, że sądy u nas pracują latami, wiec taka pani skutecznie zniszczy młodym psychikę przez ten czas biurokracji i kolejek po prawo. Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary patrzeć na to, co wyczynia aktualna żona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach - podsumowała.

Patrząc na aktywność Zamachowskiej w mediach można się domyślać, że już niebawem przystąpi do kontrataku.

MT

Ewa Minge zaprojektowała suknię dla Rozenek. "Jej tata powiedział mi...". Potem o przymiarkach. "Małgosia przynosiła..."

Więcej o:
Komentarze (122)
Ewa Minge skomentowała zachowanie Zamachowskiej. "Takie kobiety powinno się trzymać w nakazie sądowym"
Zaloguj się
 • milorex10

  Oceniono 86 razy 52

  Pani Projektantka ma rację. Czas niektórym przypomnieć podstawowe zasady moralne i życiowe, których nie jest tak znowu dużo, np. : nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj żony bliźniego swego (lub męża). Jak piękny byłby świat, gdyby tę parę przykazań było respektowanych.

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 62 razy 52

  daję Zamachowskim jeszcze kilka tygodni, kończą się pieniądze i skończy się szybko miłość do Zbyszka

 • Gość: bb

  Oceniono 49 razy 41

  Ze wszystkim się zgadzam ale nie z jedną głupotą - NIKT NIKOGO NIKOMU nie wykrada! Jest zdrada i rozpad rodziny? To odpowiedzialny jest za to i zdradzający mężczyzna i jego kochanka; na odwrót jest to samo gdy zdradza kobieta. Relacje i związki są tworzone na zgodą i chęcią dwóch osób, nie jednej która "owija", "kradnie" itd tą drugą.

 • Janina Goszczynska

  Oceniono 68 razy 40

  Super wypowiedz,nalezalo sie sie powiedziec prosto w oczy,ze jest glupia gesia,
  bez kultury, empatii i rozumu.

 • Gość: Zmęczonagłupotą

  Oceniono 41 razy 37

  Biedny, bezwolny misiu, który został wykradziony ze szczęśliwego układu rodzinnego. Niepostrzeżenie. Zawsze ku..ą jest ta, która WYKRADŁA misia, często świnią jest była (najwyraźniej nie zapewniła szczęścia w rodzinie). Biedny pozostaje jedynie bezwolny miś.

 • javall

  Oceniono 48 razy 30

  Pani Ewa wyglada na laleczke, ale tym tekstem udowodnila ze ma rozum i nie jest moniczkowata.
  Uklony.

 • apep54

  Oceniono 27 razy 25

  Racja jest,ale gwoli sprawiedliwości warto pamiętać- Zabrała chłopa innej ,ale chłop ochoczo dał się wyhaczyć.....Dzieci jakoś w tym nie wadziły

 • Gość: farfocel

  Oceniono 57 razy 25

  "wykradłaś chłopa" - oto przykład że uprzedmiotowienie dotyczy nie tylko kobiet ale i mężczyzn. Mężczyzna to nie jest rzecz, którą można komuś "wykraść". W całej tej aferze państwa Zamachowskich chodzi o to, że sąd nie dostosował wysokości alimentów do zarobków pana Zbigniewa. Wielu komentującym paniom taka sytuacja odpowiada bo uważają, że alimenty to nie tylko pieniądze na dzieci ale przede wszystkim kara finansowa dla mężczyzny za rozstanie.

 • Gość: ZZ

  Oceniono 32 razy 24

  Biedne te chłopy takie wykradane są.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX