"Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie". Zamachowscy o swoich problemach finansowych

Zamachowscy mają poważne kłopoty finansowe. Ich konto prawdopodobnie zostało zajęte przez komornika. Teraz sprawę skomentowała sama Zamachowska.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Monika i Zbigniew Zamachowscy mają poważne problemy finansowe. "Super Express" poinformował, że konto Zamachowskiego zostało zajęte przez komornika. Teraz Zamachowska postanowiła odnieść się do tych pogłosek.

Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie. Praktycznie wszystko, co mamy, wydajemy na zobowiązania Zbyszka i prawników, a zdarza się, że prosimy o pożyczki znajomych albo rodzinę - wyznała Monika Zamachowska w rozmowie z "SE". 

Zbigniew Zamachowski po rozwodzie z pierwszą żoną zobowiązał się płacić wysokie alimenty na dzieci. Aktor dostawał coraz mniej propozycji zawodowych, co wpłynęło na niższe zarobki, a tym samym na pogorszenie sytuacji finansowej. Jak podaje "Super Express", aktor wniósł do sądu sprawę o zmniejszenie alimentów, ale nadal jest dłużny pieniądze byłej żonie. 

Zbigniew Zamachowski pozuje z Moniką. Nagle odwraca się i mówi: Będą komentarze, że...

MT

Więcej o:
Komentarze (460)
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska mają poważne kłopoty finansowe. Ich konto zajął komornik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ono

  Oceniono 305 razy 225

  No i widzisz, Zbychu, po co ci to było? Karierę diabli wzięli, kasy nie masz, ludzie przestali cię lubić. Po co ci było brać sobie idiotkę, która paplała wszem i wobec, jaki rano jesteś w łóżku.

 • radosny_franciszek

  Oceniono 236 razy 164

  Zamachowski z pewnością nieżle zarabia ale 18 tyś alimentów to absurd - to mają być pieniądze na utrzymanie dzieci a nie kara za rozwód

 • Gość: Gosc

  Oceniono 208 razy 124

  Ten pan musiał mieć bardzo wysokie zarobki skoro ustalono taka kwotę alimentów .Jego obecna żona wzięła go z całym dobrodziejstwem inwentarza ,więc nie powinna narzekać ,wiedziała na co się decyduje.

 • Gość: Tutejszy80

  Oceniono 123 razy 93

  Oby nie musiał grać na grzebieniu w metrze...

 • Gość: ttt

  Oceniono 224 razy 76

  Zanim poszczuci przez rozbijaczkę rodzin Richardson rzucicie się do gardła Pani Juście, pomyślcie że sąd nie bierze takich kwot alimentów z sufitu. Kiedy je zasądzano, Zamachowski miał dochody pozwalające na ich pokrycie. Bo nie mierzcie ani jego ani lamentującej Moniki swoją miarą, żadne z nich nie pracuje za najniższą krajową. O tym, że Zamachowski zwolnił się z teatru też warto pamiętać. Kto mając na głowie alimenty na kilkoro dzieci rzuca pracę? Debil albo... cwaniak, który chce ukryć dochody z chałtur. Nie wiem jak jest w jego przypadku, czy jest życiowym nieudacznikiem czy cwaniakiem, ale wiem że sam przystał na płacenie takich kwot, więc niech teraz ani on ani wycieruch, którego posuwa, nie lamentują że nie mają za co żyć.

 • Gość: Pel

  Oceniono 76 razy 70

  Tylko, że Pani Justa zrobiła to samo pierwszej żonie Zamachowskiego!!! Zaszła w ciążę z żonatym facetem. I to jest w porządku? Nie rozgrzeszam aktora, ale sama nie jest kryształowa.

  "Jego żoną była Anna Komornicka (44), córka znanego kierowcy rajdowego i dealera samochodów. Pan Zbigniew poznał ją dwa lata wcześniej za kulisami Teatru Studio. Ona zaprosiła aktora na Sylwestra, potem zafundowała mu wakacje we Włoszech.
  Ich ślub odbył się w 1990 roku. Pani Anna zajmowała się karierą męża, prowadząc agencję Passa. Zbigniew Zamachowski coraz więcej czasu zaczął spędzać z Aleksandrą Justą. Wkrótce okazało się, że aktorka jest w ciąży. Anna Komornicka o wszystkim dowiedziała się z gazet. Aktor wyprowadził się od żony, a rozwód przeprowadzono błyskawicznie. "

 • mcguirre

  Oceniono 108 razy 64

  Ojej jaka straszna historia. Kiedy państwo Zamachowscy udadzą się do Caritasu ? Biedny pan Zbyszek, taki przyzwoity, kochający rodzibę i pani Monika taka zacna... co za nieszczęście...

 • Gość: kasia

  Oceniono 156 razy 58

  Po takiej medialnej nagonce wynikającej z udzielanych wywiadów przez Monikę,ja na pewno nie odpuściłabym im tych alimentów.Niszczenie wizerunku pani Justy może mieć wpływ na jej prace jako aktorki.Spór o wysokość płaconych alimentów \ z synem a nie Justą \powinien być przeniesiony na wokandę sądową a nie do mediów.Znów Monika wtrąca się do rodzinnych sporów Zamachowskiego z jego dziećmi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX