Nowe fakty w sprawie śmierci Chestera Benningtona. Opublikowano wyniki sekcji zwłok

Chester Bennington w lipcu popełnił samobójstwo. Teraz serwis TMZ ujawnił szczegóły badania toksykologicznego. Okazało się, że wokalista miał we krwi narkotyki, o czym wcześniej nie było wiadomo.

Przeprowadzona sekcja zwłok Chestera Benningtona wykazała, że artysta w momencie popełnienia samobójstwa miał we krwi alkohol oraz ecstasy. W miejscu, gdzie znaleziono jego ciało, leżała recepta i niedopite butelki alkoholu.

Jak zeznała jego żona, nie pił on na pół roku przed śmiercią. Od ponad roku miał też nie zażywać antydepresantów, które przepisali mu lekarze. Wokalista Linkin Park nie zostawił listu pożegnalnego, tylko własnoręcznie napisaną "biografię".

Raport potwierdził to, co spekulowano od lipca. Mówiło się, że Bennington powiesił się będąc pod wpływem środków zaburzających świadomość.

Koncert Linkin Park we Wroc?awiuKoncert Linkin Park we Wroc?awiu LESZEK KOTARBA/ EAST NEWS

Chester Bennington powiesił się w lipcu na drzwiach od sypialni w swoim domu w Palo Verdes Estates. Wokalista Linkin Park miał 41 lat. Od lat zmagał się z depresją i uzależnieniami. Zostawił sześcioro dzieci i żonę, która do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią męża.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Chester Bennington. Opublikowano wyniki sekcji zwłok
Zaloguj się
 • kkk_3

  Oceniono 24 razy 24

  Z tego samego źródła, na które się powołujecie: "...and the ultimate conclusion was Chester was not under the influence of drugs when he died." Wiem, że najłatwiej napisać o muzyku, że się naćpał i każdy by się pewnie tego spodziewał, ale najwyraźniej nie tak było tym razem. Przeklejajcie uważniej do google translatora, bo wam wychodzi odwrotność prawdy.

 • Gość: aaa.a

  Oceniono 13 razy 11

  Chyba nic nie zrozumieliście z raportu, bo wyraźnie było napisane, ze w 1 teście wykazano narkotyki, a kolejne dwa dokładniejsze temu zaprzeczyły.

 • cnotius

  Oceniono 9 razy 9

  A nie wiecie że zabił się w dniu urodzin Cornella, na którego pogrzebie śpiewał parę miesięcy wcześniej?

 • Gość: LP_fan

  Oceniono 8 razy 8

  Szkoda, że umiejętność czytania redaktorów plotka kończy się na dwóch zdaniach, a nie sięga już kolejnych, w których jasno napisano, że powtórne badania nie potwierdziły obecności jakichkolwiek narkotyków we krwi. Najprościej napisać pier.doły, byle były klikalne, prawda?

 • stach_79

  Oceniono 10 razy 6

  Chester "what have you done?". RIP. Dziekuje za muzyke!

 • b.szkrab

  Oceniono 9 razy 1

  Szok i niedowierzanie.

 • cnotius

  Oceniono 3 razy -1

  Miał brać leki zapisane w recepcie, a wy piszecie że miał nie brać?
  "Od ponad roku miał też nie zażywać antydepresantów, które przepisali mu lekarze."

 • stach_79

  Oceniono 4 razy -2

  Chester "what have you done?". RIP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX