Magdalena Frąckowiak siłą wyrzucona ze sklepu! Na Instagramie pokazuje obrażenia

Magdalena Frąckowiak wrzuciła na Instagram zdjęcie, gdzie pokazuje posiniaczony łokieć. Została siłą wyrzucona ze sklepu jubilerskiego.

Magdalena Frąckowiak przeżyła niemiłą sytuację, która skończyła się obrażeniami ciała. Siłą została wyrzucona ze sklepu Jubiler 24 eu w Sheratonie. Sprzedawca, który prawdopodobnie był właścicielem, zamknął jej drzwi przed nosem. Użył do tego siły, przez co modelka uderzyła łokciem o framugę. Sprawą zajmuje się już prawnik.

Przed chwilą zostałam siłą wyrzucona z sklepu, Jubiler 24 eu w Sheratonie. Mam cały łokieć obolały w siniakach. Sprawa została już oddana w ręce mojego prawnika - napisała na Instagramie. 

Frąckowiak przyznała, że jest w szoku. Cała sytuacja trwała 5 minut. Kiedy chciała porozmawiać z właścicielką, usłyszała niemiłe słowa. Na koniec została jeszcze popchnięta.

Jestem w szoku, jak można potraktować kobietę, a także klienta. (...) Chciałam porozmawiać z właścicielką sklepu ( Panią Elżbieta Myśliwiec), a Pan bodajże także właściciel stwierdzając, że nie mają dla mnie czasu, zaczął zamykać mi przed nosem drzwi. Ja stałam w przejściu, więc aby drzwi zostały zamknięte, popchnął mnie siłą drzwiami. Uderzyłam się mocno łokciem o framugę. (...)Ledwo wypowiedziałam słowo, że chciałabym na chwile poprosić właścicielkę, to usłyszałam 'Nie słyszała Pani, nie mamy dla Pani czasu' i poczułam straszny ból w łokciu, gdyż zostałam popchnięta.

Próbowaliśmy dodzwonić się do sklepu, ale nikt nie odbiera.

AW

Więcej o:
Komentarze (216)
Magdalena Frąckowiak siłą wyrzucona ze sklepu! Na Instagramie pokazuje obrażenia
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 277 razy 187

  Siłą za nic nie wyrzucają, musiała tam nieźle „gwiazdorzyć” i nie wiadomo co jeszcze, a teraz wielce poszkodowana...

 • ismalia

  Oceniono 119 razy 103

  "Próbowaliśmy dodzwonić się do sklepu, ale nikt nie odbiera." Hm... Może dlatego, że - jak sami napisaliście - sklep jest już zamknięty?

 • Gość: KOKO

  Oceniono 98 razy 92

  Tam jest monitoring więc będzie wiadomo jak było.

 • Gość: Tropiciel chamstwa

  Oceniono 191 razy 91

  Tak się właśnie kończy gdy zmanierowane celebrytki nie rozumieją trzech słów po poslku : "Teraz nie mamy czasu." Jak się dalej gapiła jak ciele w malowane wrota to wrota ją w koncu potrąciły.

 • Gość: robertos27

  Oceniono 123 razy 85

  Bez przerwy coś pokazuje. A gołą d...., a to siniaki. Ta pannica zaczyna mieć coś nie tak z głową. Bez instagrama żyć już nie potrafi.

 • Gość: Kat

  Oceniono 105 razy 71

  Cokolwiek bym zrobiła ... czyli niezłą wiochę zrobiła

 • greg_natolin

  Oceniono 99 razy 65

  Może niech rura nauczy się pisać po polsku, z polskimi znakami diakrytycznymi - ale nie tylko! Interpunkcja + styl + sposób formułowania myśli pozostawiają do życzenia. I skończmy z tym, że dziunia znana z tego, że jest nieznana, robi aferę, że obiła się lub obito ją o drzwi. Wy****lcie te swoje komóreczki/foteczki do klopów i zacznijcie żyć jak ludzie!

 • hens

  Oceniono 83 razy 61

  Temu dziecku się w dopie poprzewracało. Kiedyś widziałem jak takie coś w "amoku ogladackim" chciało obejrzeć wszystko co mieli w sklepowych pozamykanych gablotach.

 • Gość: Stas

  Oceniono 62 razy 58

  No i teraz wszyscy wiemy kto to jest Magdalena Frąckowiak, to jest ktoś wyrzucony ze sklepu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX