Starali się utrzymać wszystko w tajemnicy, ale paparazzi ich przyłapali. To, że wzięli ślub, zdradził jeden szczegół

Alicia Vikander i Michael Fassbender w miniony weekend wzięli cichy ślub na Ibizie. Całość była owiana tajemnicą, ale paparazzim udało się zrobić kilka zdjęć.

Alicia Vikander i Michael Fassbender w miniony weekend wzięli cichy ślub. Odkąd pojawiły się informacje o ich planach, wszystko było pilnie strzeżone tajemnicą. Paparazzi wiedzieli jedynie, że uroczystość odbędzie się na Ibizie. Jednak mimo to udało im się zrobić kilka zdjęć przed i po ślubie. Jak udało się ustalić magazynowi PEOPLE, para pobrała się w ekskluzywnym resorcie La Granja. Zrobili to w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół.

Na zdjęciach, które udało się zrobić przed ceremonią, widać szczęśliwą aktorkę. Radośnie pozowała wynajętemu fotografowi w białej sukience. Nie wydaje nam się jednak, że to ślubna kreacja - była zbyt skromna i codzienna. 

To, że para wzięła ślub, zdradzają zdjęcia z niedzieli. Wystarczy spojrzeć na ich lewe dłonie, na których widać obrączki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

29-letnia Alicia Vikander i 40-letni Michael Fassbender zostali uznani za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Poznali się w 2014 roku na planie filmu "Światło między oceanami", w którym grali małżeństwo. Ekipa od razu dostrzegła, że między nimi mocno iskrzy. Od tego momentu bardzo dbali o swoją prywatność.

Jak myślicie? Pasują do siebie?

AW

Komentarze (9)
Alicia Vikander i Michael Fassbender wzięli cichy ślub na Ibizie.
Zaloguj się
 • Gość: illusja

  Oceniono 2 razy 2

  Super para, uwielbiam ich

 • Gość: Anatras

  Oceniono 1 raz 1

  Fassbender fajny facet. Jak stwierdził George Clooney po filmie "Wstyd", mógłby on grać w golfa z założonymi z tyłu rękami..

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to jest ,nie znam ich.

 • Gość: mm

  Oceniono 2 razy 0

  Poznali się znacznie wcześniej. Bądźcie rzetelni !!

 • Gość: M

  Oceniono 1 raz -1

  A jednak ich milosc w filmie nie byla udawana ;) ale fajnie !

 • Gość: asdfgh

  Oceniono 3 razy -1

  a gdzie te obrączki , bo jakos nie widzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX