Mąż Ani Wyszkoni o jej niepokojącym wyznaniu: Od poniedziałku przebywa w szpitalu

Anna Wyszkoni zaniepokoiła fanów swoją ostatnią, dość tajemniczą przemową. Do jej słów odniósł się właśnie jej mąż i jednocześnie menedżer, Maciej Durczak.

Anna Wyszkoni podczas niedzielnego występu w Opolu została uhonorowana nagrodą specjalną od TVP1. Odbierając ją, nie kryła wzruszenia i korzystając z okazji, wygłosiła niepokojące oświadczenie.

(...) Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe kart - prosiła o wsparcie.

Piosenkarka nie zdradziła jednak, o co konkretnie chodzi.

Dopiero jej mąż, Maciej Durczak, w rozmowie z portalem Gwiazdy.wp.pl tłumaczy dwuznaczną wypowiedź artystki i przy okazji wszystkich uspokaja.

Dziękuję za troskę i za życzenia. Rzeczywiście zabrzmiało to w Opolu trochę dramatycznie, ale nic złego się nie dzieje. Ania ma w tym tygodniu badania kontrolne po roku od operacji i jej wypowiedź była związana właśnie z tym.

Przyznał również, że Wyszkoni od początku tego tygodnia przebywa w szpitalu.

Od poniedziałku przebywa w szpitalu, ale nie ma powodów do obaw, chcemy uspokoić fanów i wszystkich zainteresowanych.

W ubiegłym roku Anna Wyszkoni wyjawiła, że zachorowała na złośliwy nowotwór tarczycy. Piosenkarce życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że wszystkie badania pójdą pomyślnie!

AG

Anna Wyszkoni zachorowała na raka: Wykryto złośliwy nowotwór na tarczycy. "Nikt nie wiedział, oszukałam swojego syna".

Więcej o:
Komentarze (48)
Anna Wyszkoni zaniepokoiła fanów smutnym wyznaniem. Teraz słowa piosenkarki tłumaczy jej mąż. "Od poniedziałku przebywa w szpitalu"
Zaloguj się
 • Gość: Gość kopiko

  Oceniono 65 razy 61

  Pomyślny i dobrych wyników Pani Anno

 • Gość: Iga

  Oceniono 58 razy 46

  Nie dziwię się Jej obaw. Kto nie miał "spotkania" z tym upiorem nie zrozumie. Dla mnie pani Ania Wyszkoni jest kobietą z wielką klasą. Mam na myśli sposób wysławiania się, poruszania, stroje, treści i sposób ich przekazania w piosenkach - jednym słowem wszystko. Jestem starszą osobą, która przeżyła wiele tzw. gwiazd. Pani Wyszkoni wybija się na tle innych . Życzę Jej dużo zdrowia i pięknych piosenek.

  .

 • zelenyles

  Oceniono 42 razy 36

  pani Aniu życzę spokoju, szczęścia i długich lat życia

 • elenem

  Oceniono 25 razy 21

  Zdrowia życzę i wszystkiego najlepszego Pani Anno.

 • Gość: Juana

  Oceniono 17 razy 17

  Cieszę się, że to nic złego. Życzę zdrowia i szczęścia rodzinnego.

 • Gość: chwali się czy żali?

  Oceniono 28 razy 12

  Z jednej strony, wszelkiej maści celebryci narzekają na brak prywatności, a z drugiej, sami uprawiają internetowy ekshibicjonizm życiowy. Świętej pamięci Anna Przybylska miała wielkie pretensje brak prywatności podczas choroby. Wyszkoni lub np Wojciechowska, informują o chorobach wszystkich z dostępem do sieci. Czas się chyba zdecydować, bo wasz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

 • Gość: b.b.

  Oceniono 17 razy 11

  Nie rozumiem rzucania "tajemniczych" wyznań, żeby wszyscy sie zastanawiali o co chodzi. Tak jak nie popieram kupczenia swoja prywatnoscią, a dla mnie informowanie zupełnie obcych ludzi o swojej chorobie niestety jest próbą wzbudzenia zainteresowania.

 • 1234qwerty

  Oceniono 10 razy 10

  Ten rak to jednak głupek. Zabija żywiciela i sam ginie. A dla Ani dużo zdrówka.

 • Gość: skdjfg

  Oceniono 22 razy 8

  Płytę promuje ..?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX