Syn Michaela Douglasa 7 lat spędził w więzieniu. Po wyjściu na wolność jest nie do poznania

Cameron Douglas w przeciągu 8 lat zmienił się nie do poznania. Padniecie z wrażenia, gdy zobaczycie jego zdjęcia z treningu.

Michael Douglas doczekał się z Catherine Zetą-Jones dwójki dzieci, które obecnie są nastolatkami, jednak pierwszy raz ojcem został znacznie wcześniej. Cameron Douglas, jego syn ze związku z Diandrą Luker, ma już 38 lat, a zamiłowanie do gry aktorskiej odziedziczył po sławnym ojcu. W rozwinięciu kariery przeszkodziły mu jednak problemy z prawem. Po tym, jak zatrzymano go, gdy miał przy sobie heroinę, a potem na jaw wyszło, że handluje metamfetaminą, trafił do więzienia, gdzie spędził blisko siedem lat - jego wyrok przedłużono w trakcie o dwa lata za przemycanie narkotyków do więzienia.

Syn Michaela Douglasa wyszedł na wolność

Cameron Douglas od roku jest na wolności i od tego czasu mocno wziął się za siebie, aby wprowadzić w życiu zmiany. Właśnie ogłosił, że on i jego partnerka zostaną rodzicami. Zmienił się także z wyglądu - jego całe ciało zostało pokryte tatuażami. Wiedzą o tym wszyscy, ponieważ Douglas uwielbia uprawiać jogging z gołym torsem właśnie wtedy, gdy obok znajdują się fotografowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Czy Wy też macie wrażenie, że patrzycie na młodego Michaela Douglasa z tatuażami?

MK

Więcej o: