Syn Ewy Lubert był na obozie harcerskim w Suszku. Poruszający wpis: Brak kontaktu prawie doprowadził mnie do zawału

Syn Ewy Lubert był na zniszczonym przez nawałnicę obozie harcerskim, na którym zginęły 2 dziewczynki. Żona muzyka na Facebooku pisze, że przez 2 godziny nie wiedziała, co się dzieje z jej pociechą.

Syn Ewy Lubert z poprzedniego związku był jednym z uczestników obozu harcerskiego w Suszku w Borach Tucholskich, przez który w nocy z 12 na 13 sierpnia przetoczyła się nawałnica. Żywioł spowodował śmierć dwóch nastoletnich dziewczynek i zranił ponad 20 innych osób.

Lubert na Facebooku zamieściła dramatyczny wpis z którego wynika, że przez 2 godziny była odcięta od informacji o losie swojego dziecka.

Współczuję rodzicom, których dziewczynki zginęły w Suszku na obozie. Mój Synek też był na tym obozie. Już jest z nami. Jednak 2-godzinny brak kontaktu ze szpitalami, obozem itp. doprowadził mnie prawie do zawału. Telefony albo nie działały, albo cały czas zajęte. W końcu, po dwóch godzinach wysłano numer, gdzie mogłam zadzwonić, a byłam już prawie na miejscu obozu. Masakra. Cała drogę nie wiedziałam, co z moim Synem! DRAMAT! NIE ŻYCZĘ NIKOMU! - napisała.

Po kilkunastu godzinach dopisała jeszcze:

Żadnej matce tego nie życzę! ŻADNEJ!

Ewa Lubert jest obecnie żoną Tomasza Luberta, ma jednak z poprzedniego związku syna Kacpra.

Mój syn jest moją największą miłością życia. To Kacper nadaje sens mojemu życiu i prawie wszystko co robię w życiu staram się robić dla niego. Syn to jedyny i stały w uczuciach mężczyzna – mówiła w 2013 roku w wywiadzie dla Wiaromosci24.pl.

Ewa Lubert i Kacper FilipiakEwa Lubert i Kacper Filipiak Aktywna Mama

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

JZ

Więcej o:
Komentarze (81)
Tragedia na obozie harcerskim. Ewa Lubert miała tam syna. "Brak kontaktu prawie doprowadził mnie do zawału"
Zaloguj się
 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 62 razy 54

  Już się zaczyna Fejsbusiowy lansik na tej tragedii? Co za czasy!

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 40 razy 38

  Smuto, że promujcie na głównej gazeta.pl taki buraczany lans na trupach. A wszystko, by za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę.

 • Gość: wtfiel

  Oceniono 32 razy 32

  who the f..k is ewa lumbert. y. jak jej tam promotorzy?

 • stemi48

  Oceniono 26 razy 22

  Bidula! Kiedyś ludzie żyli bez telefonów komórkowych. Gdy wyjeżdżałem jako dziecko na obóz trwające ok. 4 tygodni, to matka mogła spodziewać się ok. 2 listów...

 • robas197

  Oceniono 17 razy 17

  pani plastikowe cycki się wypowiedziała...

 • Gość: amen

  Oceniono 16 razy 16

  Pani wie jak zaistnieć w mediach :) Ostatnia fotka:
  www.plotek.pl/plotek/56,79592,11756670,ewa-wojtasik,,8.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX