Dawid Kwiatkowski nie krył wzruszenia na ślubie brata. Jak się bawiono? O takim weselu marzy każdy! [ZDJĘCIA]

W piątek Michał Kwiatkowski, brat Dawida Kwiatkowskiego, wziął ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym Maximem Assenzy. Zobaczcie, jak wyglądała ceremonia i wesele.

Michał Kwiatkowski, starszy brat Dawida Kwiatkowskiego, w piątek wziął ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym Maximem Assenzy. Ceremonia odbyła się w urzędzie w Paryżu. Po wyjściu na ulicę goście obsypali młodą parę błękitnym confetti. Wszystko na Instagramie pokazywał dumny Dawid Kwiatkowski oraz przyjaciele piosenkarza.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wesele para zorganizowała w wyjątkowo romantycznej scenerii. Goście weselni bawili się na statku, obserwując majestatyczną wieżę Eiffla. Podczas przyjęcia nie zabrakło pełnej emocji przemowy Dawida Kwiatkowskiego. Idol nastolatek nie krył wzruszenia i cały we łzach gratulował swojemu bratu i jego nowo poślubionemu małżonkowi.

Zabawę umilała muzyka na żywo. Kulminacyjnym punktem imprezy był oczywiście występ pana młodego. Brat Dawida Kwiatkowskiego jest cenionym we Francji piosenkarzem.

 

Michał Kwiatkowski nie ukrywa swojej orientacji seksualnej.

My geje czasami czujemy się w niebezpieczeństwie. Niebezpieczeństwie fizycznym, bo jest coraz więcej ataków homofobicznych. To nie jest coś, z czego jestem bardzo dumny, ale czuję potrzebę mówienia o tym, żeby zmienić poglądy pewnych osób - tłumaczył w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.


Opowiedział też wtedy, jak wyglądały zaręczyny.

Znalazłem bardzo piękną potrójną obrączkę, kupiłem. Zarezerwowałem piękny stolik w restauracji z XVIII wieku. Wyciągnąłem pierścionek i drżącym głosem zapytałem go, czy chce być moim mężem.
 

ZI