Woźniak-Starak jednak nie wygrała z rodzicami Dody? Ta komentuje i wbija dziennikarce szpilę. "TVN otoczył ją parasolem ochronnym"

Doda skomentowała wyrok w sprawie Szulim kontra rodzice piosenkarki. I wbiła dziennikarce szpilę.

Doda na swoim profilu na Facebooku zacytowała wpis prezydenta miasta Ciechanów, który cieszy się, że TVN wpłaci jednej z tamtejszych instytucji pieniądze zasądzone przez sąd. Jest to rezultat przegranego procesu z rodzicami Dody.

Otrzymałem dzisiaj zaskakującą i jednocześnie miłą wiadomość. Otóż telewizja TVN poprosiła nas o numer konta bankowego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowie. Po to, aby wpłacić tam 25 tys. zł! Wszystko za sprawą wygranego procesu sądowego przez tatę Doroty Rabczewskiej ze stacją TVN. Dziękuję serdecznie panu Pawłowi za wskazanie właśnie takiego celu. Pieniądze trafią na pomoc dla potrzebujących seniorów! :-) - napisał na Facebooku prezydent miasta, Krzysztof Kosiński.

Doda skomentowała to w mocny, wyrazisty sposób, uderzający bezpośrednio w jej wroga nr 1, Agnieszkę Woźniak-Starak.

Mój tata wygrał sprawę z TVN, który otoczył Szulim parasolem ochronnym twierdząc, że nie może ona brać odpowiedzialności za słowa, którymi obrażała moich rodziców na antenie "Przy kwiatku", a jedynie oni. Taka stacja to skarb.

Ironia Dody jest aż nadto czytelna: Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, która nie jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności za słowa, więc musi to zrobić stacja, w której pracuje - głosi przekaz jej wpisu.

Ci, którzy uważnie śledzą ciągnący się latami serial o procesach Dody i Woźniak-Starak (wcześniej Szulim), mogą poczuć się zdezorientowani. W końcu dziennikarka nie tak dawno triumfowała na Instagramie i nawet przedstawiła skan uzasadnienia z którego wynikało, że to ona wygrała ten proces. Tymczasem teraz Doda twierdzi, że zwycięzcami są jej rodzice. Rozplątanie tego supła wziął na siebie serwis Gwiazdy.wp.pl.

Ojciec Dody wytoczył sprawę Agnieszce o naruszenie dóbr osobistych i wygrał. Ona się odwołała i TVN zaproponował, że weźmie na siebie odpowiedzialność. Tym sposobem to TVN jest w ostatecznym wyroku winny naruszenia dóbr osobistych, a ojciec Dody musi jedynie zwrócić koszta sądowe - twierdzi informator serwisu.

Oznacza to, że TVN zapłaci 25 tysięcy instytucji wskazanej przez ojca Dody, Pawła Rabczewskiego, a on sam opłaci jedynie koszta sądowe. Wynoszą one 7150 zł.

Doda o Haidarze: Mści się na mnie. Powód? Ma swoją teorię. "Jego arabskie pochodzenie..."

JZ

Więcej o:
Komentarze (51)
Woźniak-Starak jednak nie wygrała z rodzicami Dody? Ta komentuje i wbija dziennikarce szpilę. "TVN otoczył ją parasolem ochronnym"
Zaloguj się
 • Gość: gośç

  Oceniono 35 razy 13

  wszyscy wiedzą że to co było w programie to prawda dla mnie jej rodzice stali się osobami publicznymi występując z nią w telewizji sama widziałam jak udzielali wywiadów brali udział w sesjach w gazetach i nie zakłamią tego że jej ojciec ma nieślubną córkę na którą nie chce płacić mam nadzieję że ustawa na alimenciarzy zmusi go do oddania należnych córce pieniędzy wraz z odsetkami

 • Gość: zakłamanie trzody

  Oceniono 15 razy 9

  Dodon non-stop łże, ....Wali szambem, chamstwem, tupetem, wulgarnością w stosunku do innych ludzi i nie interesuje jej wtedy obca rodzina.., a swoje niecne czyny, kłamstwa i brudy rodzinne skrzętnie skrywa. Gdy prawda wychodzi na jaw, ta bandytka... ATAKUJE, KŁAMIE i rzuca się z PIĘŚCIAMI! "Co twoje to moje, co moje to nie rusz".. Tak właśnie wygląda jej "szczerość".

 • Gość: Thrall

  Oceniono 28 razy 8

  Burmistrz Ciechanowa angażuje się w takie głupoty? A myślałem, że politycy powinni się zajmować swoją pracą a nie życiem celebrytów. A, no tak, radny Rabczewski też tak zrobił i od tego się cała ta szopka zaczęła. Widać, taki ciechanowski trend. Dobrze, że Szulim wygrała tę apelację.

 • Gość: mania

  Oceniono 11 razy 7

  tu są dwie podstawowe prawdy - Szulimka NIE PRZYGOTOWYWAŁA materiału który prezentowała ( mimo, że twierdziła, że jest dziennikarką i prowadziła program AUTORSKI (?!?) )więc automatycznie odpowiedzialność spada na autora tekstu (bezpiecznie nie przedstawiać personalnie, a zbiorowo - stacja tvn ; ojciec lodzi jest kawałem d***** i d***** i k****** i p***** i jeszcze wiele epitetów można by zaprezentować ... sorki, taka jest rzeczywistość której nikt i nic nie zmieni, ani nie zaklnie !!!

 • Gość: barowa sucz dodon

  Oceniono 10 razy 6

  dodon coś ty znowu pokombinowała ze swoim stępakiem?!!! To znów twoja sprawka!

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 6

  ale o co chodzi?ze niby taka nieskazitelna rodzina?no niestety tata Dody ma dziecko nieslubne z inna kobieta,mama tez ma brata dody z innym mezczyzna,doda rozklada nogi tez kazdemu facetowi wiec...

 • Gość: erfe

  Oceniono 31 razy 3

  Dodzia na starość będzie wyglądała jak mama czy jak tato? marne geny

 • Gość: Sissi

  Oceniono 27 razy 3

  Ludzie,dajcie spokój,, sa wazniejsze sprawy niz ta cała pani Doda,, Inteligencje,jak twierdzi ma wysoka??? coz mozna polemizowac,, do czego jej ta inteligencja potrzebna//

 • Gość: hipokrytka doda

  Oceniono 2 razy 2

  Przeciez ona tylko prowadzila program. Poza tym nie sklamala, a to o czym mowila pisaly gazety, wiec dlaczego tylko jej sie ta glupia doda przyczepila, niech sie ze wszystkimi innym, ktorzy o tym wspomniali tez pozywa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX