Mariusz Max Kolonko drwi z żony prezydenta Francji. Wkurzone fanki: Rosati nazywała cię "tatą"? Odpowiedział!

Mariusz Max Kolonko wkurzył feministki i nie tylko nazwaniem żony prezydenta Francji jego matką. Potem jeszcze dokręcił śrubę.

Mariusz Max Kolonko sam przyznał, że jego wypowiedź dotycząca wieku Brigitte Macron, pierwszej damy Francji, była złośliwa. Popełnił ją w swoim internetowym programie "Max Max Kolonko mówi jak jest", gdzie nazwał ją matką swojego męża. Jest bowiem od niego o 24 lata starsza.

Jak ten chłopak 39-letni zamierza rządzić jednym z potężnych państw europejskich, tego kompletnie nie wiem. To jest biurokrata, to jest człowiek, który nie sprawował urzędu z wyboru, bankier, ale może ma ukryty jakiś talent. A zawsze, kiedy będzie miał jakieś problemy, może zapytać o zdanie swojej mamy, przepraszam, swojej żony (śmiech). Trochę może złośliwie, ale mówię jak jest - powiedział.
 

Ta złośliwość nie uszła mu bezkarnie, bo nawet fani Kolonki, którzy chwalą każdy jego materiał, tym razem uznali, że posunął się za daleko. Szybko mu też przypomniano jego dawny romans z Weroniką Rosati, młodszą od niego o 21 lat.

Z całą sympatią, jaką darzę pana Kolonko, ale... czy pytał pan o zdanie córki, znaczy przepraszam, byłej dziewczyny...
Panie Mariuszu, nie chcąc być złośliwym, ale wspominając o żonie Macrona i nazywają ją jego mamą zapomniał Pan, że Pana i Panią Rosati dzielił również więcej, niż 20 lat. A przecież nikt nie używał w stosunku do Pana określenia "Sugar Daddy". I po co te zbędne złośliwości... - pisali.

Kolonko nie dostrzegł w swoim zachowaniu niekonsekwencji, jakby związek mężczyzny z o wiele młodszą kobietą był naturalny, a sytuacja odwrotna stanowiła jedynie powód do żartów. Co więcej, reakcje sprzeciwu wobec swojego zachowania powiązał z uwarunkowaniami ekonomiczno-politycznymi mediów.

Jakieś zwariowane feministki niemieckiego kapitału Onet molestują mnie za nazwanie żony Prezydenta-elekta Macrona jego "Mamą" i pytają, czy Weronika nazywała mnie "tatą". Nie - nazywała mnie jej chłopakiem. Za to feministki niemieckiego kapitału z Fucktu za ten związek nazwały mnie "łajdakiem", za co dostałem 80K odszkodowań, za co z kolei kupiłem mojej nowej - o 28 lat młodszej dziewczynie - wczasy na Karaibach. FYI: W Stanach za związek z 15-letnim Emmanuelem pani nauczycielka Brigitte dostałaby 8 lat więzienia. Feministki niemieckiego kapitału - Go f**k yourselves! - napisał na Facebooku.

Związek Emmanuela Macrona ze starszą od siebie o 24 lata kobietą jeszcze długo będzie budził niezdrową sensację i stanowił okazję do ciosów poniżej pasa wobec młodego prezydenta. Kolonko nie widzi w takich atakach niczego niestosownego, a zniesmaczonym próbuje zamknąć usta stygmatyzującym przyporządkowaniem do "obcego" kapitału. Nie zauważył, że to nie kapitał sprzeciwił się żartom z wieku Brigitte Macron, ale zwykli ludzie, w tym jego właśni fani.

JZ

Więcej o:
Komentarze (213)
Mariusz Max Kolonko drwi z żony prezydenta Francji. Wkurzone fanki: Rosati nazywała cię "tatą"? Odpowiedział!
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 183 razy 129

  Dziennikarzem to on się stał po znajomości , jego relacje to amatorstwo, i wiedza równa 0
  We Francji zycie płciowe z małoletnim od 15 lat nie jest karalne jezeli nie jest wymuszane
  wszystkie ciemnogrody sie ta sytuacja eksytuja oprocz społeczenstwa francuskiego

 • vito60

  Oceniono 159 razy 123

  Prymitywny palant Maksio, mówię jak jest.

 • Gość: asia

  Oceniono 157 razy 123

  Tatuś i córeczka ..... Rosatii Kolonko.

 • Gość: Yyy

  Oceniono 137 razy 115

  Oblesny facet a jak mieli ta wisząca gęba to brzydzi się patrzeć

 • Gość: HanianH

  Oceniono 129 razy 105

  Boże... Zagraniczny korespondent, nowoczesny, światowy, wykształcony i takie słowa? Wstyd mi...

 • onuce-precz

  Oceniono 136 razy 102

  no i kolanko stracił u mnie wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX