Mariusz Max Kolonko drwi z żony prezydenta Francji. Wkurzone fanki: Rosati nazywała cię "tatą"? Odpowiedział!

Mariusz Max Kolonko wkurzył feministki i nie tylko nazwaniem żony prezydenta Francji jego matką. Potem jeszcze dokręcił śrubę.

Mariusz Max Kolonko sam przyznał, że jego wypowiedź dotycząca wieku Brigitte Macron, pierwszej damy Francji, była złośliwa. Popełnił ją w swoim internetowym programie "Max Max Kolonko mówi jak jest", gdzie nazwał ją matką swojego męża. Jest bowiem od niego o 24 lata starsza.

Jak ten chłopak 39-letni zamierza rządzić jednym z potężnych państw europejskich, tego kompletnie nie wiem. To jest biurokrata, to jest człowiek, który nie sprawował urzędu z wyboru, bankier, ale może ma ukryty jakiś talent. A zawsze, kiedy będzie miał jakieś problemy, może zapytać o zdanie swojej mamy, przepraszam, swojej żony (śmiech). Trochę może złośliwie, ale mówię jak jest - powiedział.
 

Ta złośliwość nie uszła mu bezkarnie, bo nawet fani Kolonki, którzy chwalą każdy jego materiał, tym razem uznali, że posunął się za daleko. Szybko mu też przypomniano jego dawny romans z Weroniką Rosati, młodszą od niego o 21 lat.

Z całą sympatią, jaką darzę pana Kolonko, ale... czy pytał pan o zdanie córki, znaczy przepraszam, byłej dziewczyny...
Panie Mariuszu, nie chcąc być złośliwym, ale wspominając o żonie Macrona i nazywają ją jego mamą zapomniał Pan, że Pana i Panią Rosati dzielił również więcej, niż 20 lat. A przecież nikt nie używał w stosunku do Pana określenia "Sugar Daddy". I po co te zbędne złośliwości... - pisali.

Kolonko nie dostrzegł w swoim zachowaniu niekonsekwencji, jakby związek mężczyzny z o wiele młodszą kobietą był naturalny, a sytuacja odwrotna stanowiła jedynie powód do żartów. Co więcej, reakcje sprzeciwu wobec swojego zachowania powiązał z uwarunkowaniami ekonomiczno-politycznymi mediów.

Jakieś zwariowane feministki niemieckiego kapitału Onet molestują mnie za nazwanie żony Prezydenta-elekta Macrona jego "Mamą" i pytają, czy Weronika nazywała mnie "tatą". Nie - nazywała mnie jej chłopakiem. Za to feministki niemieckiego kapitału z Fucktu za ten związek nazwały mnie "łajdakiem", za co dostałem 80K odszkodowań, za co z kolei kupiłem mojej nowej - o 28 lat młodszej dziewczynie - wczasy na Karaibach. FYI: W Stanach za związek z 15-letnim Emmanuelem pani nauczycielka Brigitte dostałaby 8 lat więzienia. Feministki niemieckiego kapitału - Go f**k yourselves! - napisał na Facebooku.

Związek Emmanuela Macrona ze starszą od siebie o 24 lata kobietą jeszcze długo będzie budził niezdrową sensację i stanowił okazję do ciosów poniżej pasa wobec młodego prezydenta. Kolonko nie widzi w takich atakach niczego niestosownego, a zniesmaczonym próbuje zamknąć usta stygmatyzującym przyporządkowaniem do "obcego" kapitału. Nie zauważył, że to nie kapitał sprzeciwił się żartom z wieku Brigitte Macron, ale zwykli ludzie, w tym jego właśni fani.

JZ