Córka lidera grupy IRA rozpoczyna karierę muzyczną. Jest utalentowana i do tego śliczna

Zuzanna Gadowska jest córką Artura Gadowskiego - lidera zespołu IRA. Dziewczyna idzie w ślady ojca. Właśnie zaprezentowała swój debiutancki utwór.

IRA jest jednym z najbardziej docenianych zespołów rockowych w Polsce. To wysoko postawiona poprzeczka, zwłaszcza jeśli jest się dzieckiem jednego z artystów kultowej grupy i też chce się zająć muzyką. Całe szczęście, Zuzannie Gadowskiej, córki wokalisty IRY - Artura Gadowskiego - starczyło odwagi, aby zajmować się muzyką.

Muzyka w domu Gadowskich jest niczym jeden z członków rodziny. Zuzanna już jako 8-latka zaczęła grać na skrzypcach. 12 lat później opanowała także fortepian i gitarę. Obecnie także komponuje. W "DD TVN" zaprezentowała swój debiutancki utwór "Obudź gdy będzie cieplej.

 


Zuzanna Gadowska wyznała w programie, że nie obawia się porównań do znanego taty.

Nie przejmuję się tym, robię swoje - powiedziała w "DD TVN".

Ojciec doradza córce i jest dla niej inspiracją. Muzyk wypowiada się o niej w samych superlatywach.

Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent-show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: „Ale jakie to ma znaczenie?". Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata - mówił Gadowski  o córce w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Zuzanna Gadowska ma dwoje rodzeństwa. Brata Kacpra, który jest kucharzem i starszą siostrę Wiktorię.

ZI

Więcej o: