Złote Globy 2017. Nietrafione przemówienie Toma Hiddlestona. Gwiazdy zażenowane. "Nie wiedziała, gdzie oczy podziać"

Złote Globy 2017. Tom Hiddleston podczas przemowy na gali chciał poruszyć odbiorców. Ale coś poszło nie tak.

Tom Hiddleston został wybrany najlepszym aktorem serialowym za rolę w serialu szpiegowskim "Nocny recepcjonista". Podczas odbierania statuetki wygłosił zwyczajową mowę, w którą dość niezręcznie wplótł wątek dotyczący wojny domowej w Południowym Sudanie. Aktor odwiedził wcześniej ten kraj z ramienia ONZ.

Serial 'Nocny recepcjonista' jest o handlu bronią, a zbyt dużo broni trafia do Południowego Sudanu - mówił.

Było też o jego zaangażowaniu w sprawy tego kraju, o sytuacji dzieci. Mówił również o pomyśle, żeby zapewnić nieco rozrywki Lekarzom Bez Granic, ludziom z UNICEF-u oraz wszystkim tym, którzy pracują w tamtym regionie na rzecz polepszenia bytu mieszkańców. W pewnym momencie trudno się było zorientować, czy aktor mówi o swoim serialu, czy o swojej wcześniejszej wizycie w tym kraju.

Słychać było głośne westchnienie ze strony gwiazd, kiedy zmienił temat na sprawy związane z tamtym regionem, co wyglądało jak niezdarne nawiązanie do jego serialu, 'Nocny recepcjonista' - komentuje wpadkę aktora 'Daily Mail'.

Siedzące na widowni gwiazdy były wyraźnie zażenowane, a na portalach społecznościowych szybko pojawiły się zdjęcia ich min, delikatnie mówiąc, nietęgich. Oto, jak zachowywali się podczas przemówienia Hiddlestona Christian Slater, Vince Vaughn i Naomie Harris. Najwyraźniej marzyli tylko o tym, żeby Hiddleston wreszcie przestał.

Nie wiedziała, gdzie oczy podziać - pisali internauci o minie Harris.

W porównaniu do przemowy Ryana Goslinga, który w prostych słowach podziękował partnerce, że zajmowała się domem, kiedy on występował w filmie, był to szczyt niezręczności. Poważny temat został strywializowany i na siłę podczepiony pod serial, którego głównym zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie rozrywki.

JZ

Więcej o:
Komentarze (47)
Hiddelston przemawia na Złotych Globach. Ale niezręcznie! Gwiazdy zażenowane
Zaloguj się
 • zegrz

  Oceniono 154 razy 138

  Racja, o dupi* Maryni powinien gadać. A najlepiej podziękować rodzinie znajomym przyjaciołom kolegom sponsorom itp itd a nie zmuszać ich do słuchania o jakiejś głupiej wojnie w zapadłej Wólce

 • june-of-44

  Oceniono 131 razy 119

  Ony nie wiedziały gdzie jest Sudan. Stąd te miny tych mędrców.

 • dodosdontquack

  Oceniono 134 razy 112

  Powiedzial cos powaznego tym pustym samolubnym debilom i sie zwiesili. Dopoki kasa plynie maja w dupie to, ze gdzies zabija sie ludzi tylko po to, zeby ich kumple mogli zarabiac na handlu bronia.

 • Gość: qwerty

  Oceniono 103 razy 101

  Widać było, że Tom był zaskoczony nagrodą i nie przygotował swojej wypowiedzi. Ale starał się zwrócić uwagę na ważny temat. Nie powinna być ona w żaden sposób interpretowana negatywnie...

 • dembek

  Oceniono 86 razy 82

  bo pewnie są głupsi od niego i wpadli na imprę branżową, a tu taki temat, jakaś wojna, no nie, żenada, a redaktorki plotka poziom jak widać taki jak znudzeni aktorzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 66 razy 62

  A może by tak obejrzeć wystąpienie i samemu się przekonać jak było naprawdę? Media na siłę wciskają nam informacje, które są przeinaczone tylko po to by wywołać skandal. A większość czytających nie zada sobie trudu, by zajrzeć do materiału źródłowego.
  Trochę więcej własnego myślenia, naprawdę.

 • antynick

  Oceniono 56 razy 54

  Czytam i nie wierzę własnym oczom. Redaktorze/redaktorko o inicjałach JZ: czy Tobie nie jest wstyd takie rzeczy publikować? Rozumiem, że to bezmyślne kopiowanie innych portali plotkarskich, ale chyba jest coś takiego jak zwykła ludzka przyzwoitość.

  Najlepsze zdanie z artykułu: "Poważny temat został strywializowany i na siłę podczepiony pod serial, którego głównym zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie rozrywki."

  Głupota znów zatriumfowała.

 • Johnny Bravo

  Oceniono 22 razy 22

  Jakiś totalny idota/-tka pisała te wypociny. Bez znajomości angielskiego angielskiego. Tom poruszył kontekst wojny w Sudanie nie dla wywlekania samej wojny, cierpień itp itd, ale dla podkreślenia roli jaką aktorzy i ich role w filmach i serialach pełnią w kontekscie podniesienia morale/dobrego nastroju czy czerpania inspiracji przez widza. I tylko tyle. I bynamniej po takiej laurce dla aktorów nikt z tego pustego w dużej mierze towarzystwa nie poczuł się zniesmaczony lub zażenowany. Pominę resztę bzdetów na temat reakcji portali społecznościowych bo to są bzdety same w sobie niewarte słowa uwagi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX