Jacek Borkowski rok po śmierci żony związał się z koleżanką z planu? Jest jego komentarz. "Trochę się tych kobiet kręci"

Jacek Borkowski ma romans z Magdaleną Wójcik? Takie informacje pojawiły się ostatnio w mediach. W końcu pogłoski skomentował sam zainteresowany.

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik od lat grają małżeństwo w "Klanie". Ostatnio pojawiły się jednak doniesienia, że zbliżyli się do siebie także poza planem. Pisano, że spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę, a spekulacje podsycił ich wspólny występ w teledysku "Rozkołysze cię kolęda". Borkowski, który został w ten projekt zaangażowany jako pierwszy, sam mógł wybrać sobie partnerkę i padło właśnie na Wójcik.

Aktorka wspierała także kolegę z planu, gdy ten niespodziewanie stracił żonę. Ponoć właśnie wtedy przyjaźń przerodziła się w coś więcej. W końcu aktor postanowił zabrać głos na ten temat.

Z Magdą znamy się za długo, to tak jak kazirodztwo. Za dużo o sobie wiemy. Choć powiem, że na zdjęciach nawet ładnie razem wyglądamy - śmiał się Jacek Borkowski w rozmowie z se.pl.

Na zainteresowanie ze strony płci przeciwnej aktor nie może jednak narzekać.

Trochę się tych kobiet kręci. Co chwilę dostaję propozycje matrymonialne na Facebooku. Ale nie umawiam się z tymi kobietami (...). To są bardzo odważne zdjęcia, z poszczególnymi fragmentami ciała - zdradził.

Borkowski został wdowcem w styczniu tego roku. Jego żona Magdalena Gotowiecka zmarła na białaczkę zaledwie 3 tygodnie po tym, jak wykryto u niej chorobę. Aktor bardzo przeżył jej śmierć.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Jacek Borkowski komentuje plotki o romansie z Magdaleną Wójcik. "Ładnie razem wyglądamy, ALE..."
Zaloguj się
 • piotr_dzierzawski_g_plus

  Oceniono 16 razy 14

  mnichem ma zostac?

 • Gość: luisa

  Oceniono 16 razy 12

  Nie ma na co czekać Panie Jacku, żona w pamięci będzie zawsze ale życie w samotności to porażka...

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  Facet przystojny to i zainteresowanie jest:D

 • Gość: klm

  Oceniono 12 razy 10

  "A pan woli na goło, czy żebym w koszuli była?"

 • eldemon

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystkiego najlepszego!

 • skorek

  Oceniono 8 razy 6

  Szczęścia im życzę.

 • Gość: MIsiek

  Oceniono 11 razy 3

  co te śmiecie robią na głownej stronie ? Niech się iksiński "wiąże" z Ygrekowską, sto lat, ale czemu tego typu "newsy" są wrzucane obok wiadomości na głowną stronę gazety, na samą górę ?
  Przecież to prywatne sprawy tych ludzi (których nie znam) i sprawy, powiedzmy sobie, raczej mało znaczące (tzn dla innych ludzi oprócz tego Borowskiego i tej kobiety, bo dla nich dwojga to pewnie ważne)

 • alighator2x

  Oceniono 2 razy 2

  borkowski to ten co się sprzedał i zeszmacił dla reklamy getback? tak, to ten

 • zebrzec

  Oceniono 8 razy 2

  aktor lichy.. ale pewnie interesujący.. a akurat Pani Magda bardzo apetyczna:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX