Marion Cotillard jest w ciąży! Potwierdziła informacje i skomentowała pogłoski. "To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja"

Marion Cotillard za sprawą doniesień o romansie z Bradem Pittem znalazła się na językach wszystkich. W końcu postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Jej wpis na Instagramie nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się. To już fakt. Jednak media nie przestają spekulować, co było głównym powodem rozstania. Jako jeden z nich wymienia się romans, który aktor miał nawiązać na planie filmu "Sprzymierzeni" z Marion Cotillard . Oliwy do ognia dolała później informacja, że Francuzka spodziewa się dziecka, a ojcem może być właśnie Pitt.

Do tej pory aktorka nie zabierała na ten temat głosu, ale po fali krytycznych komentarzy, postanowiła przerwać milczenie. Na swoim Instagramie przyznała, że jest w ciąży, ale nie z Bradem Pittem:

 
To będzie moja pierwsza i jedyna reakcja na wiadomość, która wstrząsnęła w ostatnich 24 godzinach światem. Zazwyczaj nie komentuję takich rzeczy i nie traktuję ich serio, ale w sytuacji gdy dotyka to bezpośrednio ludzi, których kocham, muszę.
Po pierwsze, wiele lat temu poznałam mężczyznę mojego życia, ojca mojego syna i dziecka, którego właśnie się spodziewam. Jest moją miłością, przyjacielem i wszystkim, czego potrzebuje - czytamy na Instagramie.

Cotillard od 8 lat związana jest z francuskim aktorem i reżyserem, Guillaumem Canetemem. To on jest ojcem dziecka, którego się spodziewa.

W dalszej części swej wypowiedzi aktorka odniosła się do fali hejtu, jaka spadła na nią w ciągu ostatniej doby:

A wszystkim mediom i hejterom, którzy szybko wydają sądy na temat innych osób, życzę szybkiego powrotu do spokoju.

Na koniec życzyła Brangelinie spokoju w tych trudnych chwilach:

W końcu, życzę Angelinie i Bradowi, których bardzo szanuję, by znaleźli spokój w tym trudnym dla nich momencie.

Według cieszącego się sławą jednego z najmniej wiarygodnych serwisów Hollywoodlife, Jolie już od dawna posądzała męża o romans z  Marion Cotillard ("jest paranoicznie zazdrosna o nią"). Plotki szybko podchwyciły także inne tabloidy - amerykańskie i europejskie. Jak czytamy na PageSix , uczucie rozkwitło ponoć we Francji, na planie filmowym.

Wynajęła obserwatora, który miał mieć na oku Pitta i Cotillard podczas zdjęć na planie filmu "Sprzymierzeni" - czytamy na PageSix.

Wygląda jednak na to, że doniesienia o romansie okazały się tylko plotkami.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli ze sobą od 2004 roku. Ślub wzięli w 23 sierpnia 2014 we francuskiej posiadłości aktorów Chateau Miraval. Para jest w separacji od 15 września, a 20 września Jolie złożyła pozew do sądu o rozwód.  Wychowywali razem sześcioro dzieci: troje własnych córkę Shiloh Nouvel, bliźnięta Vivienne Marcheline i Knoxa Leona oraz troje adoptowanych Maddoxa, Paxa Thiena, Zaharę Marley.

AW

Więcej o: