VMA 2016. Drake miał tylko wręczyć Rihannie nagrodę. A wyznał jej MIŁOŚĆ. Jej reakcja NISZCZY

Rihanna na wczorajszej gali MTV Video Music Awards 2016 zostala uhonorowana najważniejszą nagrodą, Video Vanguard. Statuetkę wręczył jej Drake, który wyjątkowo przygotował się do tego zadania.

Rihanna pojawiła się na wczorajszej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2016 nie z przypadku. Barbadoska została bowiem uhonorowana najważniejszą, dedykowaną Michaelowi Jacksonowi, nagrodą Video Vanguard za wyjątkowe osiągnięcia w rozwoju gatunku filmowego, jakim jest teledysk muzyczny.

Nagrodę Barbadosce, która na gali wystąpiła aż cztery razy, wręczył Drake, z którym Rihanna nie tylko nagrała kilka przebojów, ale w dodatku od dawna łączona jest także prywatnie.

Jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, co do rodzaju uczuć, jakie raper żywi do gwiazdy, to jego przemowa je rozwiała. Drake przygotował bowiem na cześć przyjaciółki prawdziwą odę, zdradzając przy okazji, że para poznała się już 11 lat temu, w bardzo osobliwych okolicznościach.

Pierwszy raz spotkałem Rihannę w 2005 roku, gdy w restauracji w Toronto, w której pracowałem, nagrywała swój pierwszy teledysk. Piosenka nazywała się "Pon de Replay", ja śpiewałem wtedy w tej knajpie do kotleta, a reżyser klipu kazał na siebie mówić Little X. Dzisiaj, 11 lat później, ja już tam nie pracuję, reżyser nazywa się po prostu X, ale Rihanna to wciąż Rihanna. Nie przypuszczałem wtedy, że po tylu latach spotkamy się znowu we trójkę, tym razem po to, żeby nagrać klip do naszej wspólnej piosenki, nie wiem, czy kojarzycie ten numer, "Work"? - mówił rozemocjonowany Drake, a Rihanna posyłała mu pełne zażenowania uśmiechy.

To jednak nie był koniec wyznań rapera. Tuż przed wręczeniem wokalistce statuetki złotego "MoonMana", Drake zdobył się bowiem na jeszcze jedną deklarację, której RiRi chyba zupełnie się nie spodziewała...

Jest moją najlepszą przyjaciółką i życiową inspiracją, choć jest ode mnie młodsza. Zakochałem się w tej kobiecie, gdy miałem 22 lata.

Reakcja Rihanny? BEZCENNA. Zresztą, zobaczcie sami:

Zarówno wyznanie Drake'a, jak i późniejszy, dziwaczny uścisk pary (raper próbował pocałować Rihannę, ale ta mu na to nie pozwoliła), z miejsca stały się hitami sieci. Można znaleźć mnóstwo memów, które przedstawiają gwiazdora jako zakochanego nastolatka, a Rihannę jako trochę bardziej chłodną i rzeczową.

Zobacz wideo

IN

Więcej o: