Spotkanie Karola Nawrockiego z Andrzejem Dudą, które odbyło się 8 stycznia w Belwederze, wywołało falę komentarzy w sieci. Oficjalnym powodem wydarzenia była promocja autobiografii byłego prezydenta pt. "To ja. Andrzej Duda". Choć rozmowa miała mieć poważny, refleksyjny charakter, wielu odbiorców odebrało ją zupełnie inaczej. Krytyka padła też z ust dziennikarki Agaty Passent.
Jedną z osób, które publicznie skomentowały spotkanie, była Agata Passent - felietonistka i córka Agnieszki Osieckiej. W mediach społecznościowych nie tylko odniosła się do samego wydarzenia, ale również uderzyła w sposób jego relacjonowania przez część mediów, w tym TVN24. W swoim wpisie na Instagramie Passent nie kryła złośliwego tonu. "Telewizja TVN24 próbuje wrócić do czasów, gdy miała w ramówce program czytelniczy Xiegarnia? Jeszcze Batyra jako krytycznego recenzenta tu brakuje. Takiej ilości wazeliny to nawet bardzo wysuszona skóra nie wchłonie" - napisała na Instagramie.
Warto przypomnieć, że do dyskusji wokół spotkania Nawrockiego z Dudą dołączyli także eksperci od wystąpień publicznych i komentatorzy polityczni. Specjalnie dla Plotka zachowanie obu prezydentów oceniła Marta Rodzik, ekspertka ds. PR-u. Całość przeczytacie TUTAJ.
Agata Passent, jedyna córka Agnieszki Osieckiej, co roku otrzymuje bardzo wysokie wpływy finansowe związane z twórczością swojej matki. Wszystko za sprawą tantiem wypłacanych za wykorzystanie utworów jednej z najważniejszych autorek tekstów w historii polskiej muzyki. "To właśnie dzięki nim co roku na konto jedynej córki Osieckiej wpływa średnio 1,5 mln zł z tantiem. W statucie Stowarzyszenia Autorów ZAiKS czytamy, że wypłacane są one do 70 lat po śmierci autora, a należące do niego majątkowe prawa autorskie przechodzą w wyniku dziedziczenia na spadkobierców" - poinformował "Super Express".
Szczerek opisał spotkanie z taksówkarzem z Ukrainy. "Aż mi się chciało płakać"
Fani przecierają oczy. Tak dziś wygląda psycholożka z "Rozmów w toku". Schudła 80 kg, ale "nie poszła na łatwiznę"
Kariera okazała się ważniejsza od miłości? Czerkawski po latach szczerze o relacji ze Scorupco
Osiem lat bez Kory. Sipowicz wyjawił nam, jaka naprawdę była: Spodziewali się odległej artystki, a spotykali...
Ma mieszkanie w Hiszpanii i mówi o kosztach życia. Ceny porównał do tych z Warszawy. "To jest szok"
Znamy datę premiery nowych odcinków "Rancza". Wygadał się prezes TVP
"Chodnik zastawiony paletami z paczkami PR". Andziaks odpowiada na zarzuty kobiety podającej się za jej sąsiadkę
Sean Paul rozwścieczył polskich fanów. Ludzie wychodzili z koncertu w Łodzi
Chłopiec zaczepił Nawrockiego i zapytał o kebaba. Nie takiej odpowiedzi się spodziewał. To nagranie to hit