Tomasz Karolak budzi ogromne emocje w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", choć nie chodzi bynajmniej o jego taneczne umiejętności. Aktor zachwyca wielu nietuzinkowym podejściem do występów, a jego pojawienie się na parkiecie wzbudza zainteresowanie. Tu przeczytacie naszą analizę: Ledwo tańczy, ale w "Tańcu z gwiazdami" robi furorę. Wiemy, jaka jest prawda o Karolaku. Okazuje się, że dalsze taneczne popisy Karolaka stoją pod znakiem zapytania.
To nie pierwszy raz, gdy mówi się o problemach zdrowotnych Tomasza Karolaka. Niedawno wspominano o kontuzji aktora, która mimo wszystko nie powstrzymała go przed występem w "Tańcu z gwiazdami". Najnowsze doniesienia nie są jednak optymistyczne. 27 października pojawił się komunikat, z którego wynika, że Karolak odwołał swój stand-upowy występ z programem "50 i co?". "W imieniu organizatora przekazujemy, iż planowany na 29 października (środa) stand-up Tomasza Karolaka "50 i co?" zostanie przełożony na inny termin z powodu choroby artysty. O nowym terminie wydarzenia poinformujemy wkrótce. Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować do organizatora Art JM" - czytamy na facebookowej stronie Centrum Kultury w Żyrardowie. Fani są zmartwieni, obawiając się, że to oznacza, iż Karolaka nie zobaczymy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W tej kwestii nie została jednak jeszcze podjęta żadna decyzja.
Choroba aktora może pokrzyżować plany dotyczące jego dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Produkcja jednak opublikowała wieści dotyczące najnowszego odcinka, w którym parom będą towarzyszyć zwycięzcy programu. Do duetu Tomasza Karolak-Izabela Skierska ma dołączyć Robert Wabich, który w parze z Hanną Żudziewicz zwyciężył w finale szóstej edycji tanecznego show emitowanego w Polsacie. Kogo jeszcze zobaczymy? Tego dowiecie się tutaj: Mucha miała wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" z Rogacewiczem. Przed południem przekazała wieści, co dalej z jej udziałem
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Żebrowska z kolejnymi wieściami. Nadała z Jamajki tuż po północy: Wszystko świszczy i kotłuje nad nami
Aleksandra Żebrowska przerwała milczenie po dramatycznej nocy. Pokazała skalę zniszczeń na Jamajce
Żebrowska obawiała się, co będzie o godz. 15. Właśnie pokazała, co dzieje się za oknem
Kardashian wprowadziła lizaki dla twojej pochwy za 5 zł. Ginekolożka łapie się za głowę
Syn wdowy po Witoldzie Pyrkoszu przekazał niepokojące wieści. Chodzi o jej stan zdrowia
Gabriel z "Rolnik szuka żony" dobrze wiedział, czego chce. Długo nie czekał z decyzją
Co z "Ranczem"? Reżyser żalił się na TVP. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać
Kasia Tusk psioczy na męża. Pokazała, co zastała w salonie. "Wymarzona ozdoba na Halloween"
Cichopek i Kurzajewski mają wolne do 6 listopada. Wiadomo, gdzie spędzą podróż poślubną