Po dwóch dekadach pracy Maciej Dowbor odszedł z Polsatu. Postanowił spróbować swoich sił w programie "Dzień dobry TVN". Dołączenie dziennikarza do śniadaniówki ogłoszono na scenie sopockiego festiwalu. Marcin Prokop i Michałowski żartowali z nowego kolegi i mówili, że jako prowadzący z najkrótszym stażem będzie musiał teraz przejmować świąteczne dyżury. 26 sierpnia Maciej Dowbor miał swój debiut w śniadaniówce. - Postaram się swoim rytmem dołączyć do waszego poziomu, do waszej temperatury. Nie mogę się już doczekać. Jestem podekscytowany - mówił. Co o jego nowej pracy sądzi Katarzyna Dowbor?
Ostatnio Katarzyna Dowbor udzieliła wywiadu dla portalu Plejada. Dziennikarka została zapytana o debiut syna w programie "Dzień dobry TVN". Wyznała, że bardzo wspiera Macieja Dowbora, ale nie zamierza się zbytnio wtrącać w jego karierę. - Trzymam kciuki za mojego syna, bo we wszystkim, co on robi, będę z nim. Nie daję mu rad, bo on już jest na tyle zawodowcem i dobrym dziennikarzem, że nie doradzam mu, dlatego że on ma swoje pomysły na siebie i ja bym nie chciała tutaj absolutnie mu w tym przeszkadzać. Myślę, że świetnie sobie poradzi bez rad mamusi - powiedziała dla Plejady. Chcecie zobaczyć zdjęcia Macieja Dowbora z programu"Dzień dobry TVN"? Znajdziecie je w galerii na górze strony.
W dalszej części rozmowy z Plejadą Katarzyna Dowbor opowiedziała także o spotkaniach rodzinnych. Jak się okazuje, dziennikarka nie rozmawia wtedy ze swoimi bliskimi o pracy. - Taka jest umowa, ponieważ spotykamy się przy rodzinnym stole, czasami w niedzielę, spotykamy się w święta. Umowa jest, że nie rozmawiamy o pracy - mówiła. Katarzyna Dowbor pochwaliła także Joannę Koroniewską. - Zresztą moja synowa jest fantastyczna, ja ją uwielbiam i umawiamy się zawsze, że jak ja powiem, to Asia tego pilnuje - dodała Katarzyna Dowbor. ZOBACZ TEŻ: Piotr Gąsowski o przejściu Macieja Dowbora do TVN-u. Co za słowa! "Nie będziesz miał łatwo"
Upał w pokoju za pięć tysięcy zł. Mocna reakcja Korwin-Piotrowskiej na filmik Książula
Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Córka Brzoski ruszyła z własnym biznesem. Prezes InPostu reaguje. Padły wymowne słowa. "Ona nie chce korzystać z..."
Książulo zapłacił pięć tysięcy złotych za dobę w luksusowym hotelu. Omal się tam nie ugotował. W komentarzach wrze
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Halejcio postawiła na trzy suknie ślubne. Stylistka wskazała faworytkę
Maja Chwalińska nie sądziła, że usłyszy na wizji swoje drugie imię. Jej reakcja to hit. "O nie..."
Ciało 17-latki znalezione w walizce. Kulisy makabrycznego odkrycia w Tajlandii szokują