"Rolnik szuka żony". Jakub pochwalił się tatuażem. Jego wielkość zaskakuje

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" zaskoczył fanów i pochwalił się zdjęciem nowo wykonanego tatuażu. Trzeba przyznać, że dzieło jest całkiem spore.

W dziesiątej edycji hitowego show TVP "Rolnik szuka żony" mieliśmy okazję poznać Annę i Jakuba. Para niemalże od razu przypadała sobie do gustu i nawiązała się między nimi wspólna nić porozumienia. Choć widzowie sceptycznie patrzyli na tę relację, (wszystko przez przeszłość Jakuba, mężczyzna był już w związku małżeńskim i doczekał się trójki dzieci), to zakochani udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Po wielkim finale kontynuowali relację. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że para się zaręczyła. Natomiast w maju bieżącego roku urodził się ich syn Dariusz. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zmian w życiu Jakuba. Mężczyzna postanowił wykonać tatuaż. Efektami podzielił się w sieci. Jest ogromny. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o przerażającej sytuacji, jaka przydarzyła się jej na lotnisku

"Rolnik szuka żony". Jakub pochwalił się tatuażem. Jego wielkość zaskakuje 

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" prowadzi profil na Instagramie. Mężczyzna raczej rzadko z niego korzysta i nieczęsto zdarza mu się publikować jakiekolwiek posty, czy relacje. Ostatnio postanowił jednak zrobić mały wyjątek w tej sprawie. Okazuje się, że Jakub spełnił jedno ze swoich marzeń i wykonał tatuaż. Malunek znajduje się na przedramieniu i jest całkiem sporych rozmiarów. Przedstawia miecz, na którym widać głowę zwierzęcia, a także kolorowe symbole trójkątów dookoła. Patrząc na wielkość tatuażu, możemy jedynie zakładać, że był on dość długo wykonywany. Zdjęcie tatuażu Jakuba możecie zobaczyć w naszej galerii w górnej części artykułu.

"Rolnik szuka żony". Jakub i Anna mają kryzys? To zdjęcie mówi samo za siebie 

Jakiś czas temu wielu internautów spekulowało, że nad związkiem Anny i Jakuba zawisły ciemne chmury. Rolniczka dostawała bowiem mnóstwo zapytań o to, czy partner ją zostawił bądź czy samodzielnie wychowuje dziecko. W związku z tym kobieta zdecydowała się zamieścić na Instagramie rodzinny kadr. Rolniczka zapozowała w objęciach ukochanego, a obok stał wózek z małym Dariuszem. Para miała promienne uśmiechy na twarzy, bez wątpienia widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Można się jedynie domyślać, że fotografia została zamieszczona z okazji Dnia Ojca, ale jednocześnie miała rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące rozstania. Nic nie wskazuje bowiem na to, aby Anna i Jakub mieli jakiekolwiek problemy w relacji. ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Nicola dodała zdjęcie sprzed lat. Tak wyglądała jako nastolatka.

Anna i Jakub w programie 'Rolnik szuka żony'Anna i Jakub w programie 'Rolnik szuka żony' Fot. @Rolnik szuka żony TVP / Facebook

Co sądzisz o tatuażach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.