"Rolnicy. Podlasie". Duże zmiany u Andrzeja z Plutycz. Pojawiły się wzmianki o kobiecie

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" podjął ważną decyzję. O wszystkim opowiedział na najnowszym nagraniu. Internauci ruszyli z komentarzami.

Program "Rolnicy. Podlasie" ma grupę wiernych fanów. W formacie występują m.in. Gienek i Andrzej z Plutycz. Ojciec z synem prowadzą własne gospodarstwo i stale poszerzają swoją działalność. Na występie w telewizji się nie skończyło. Jakiś czas temu założyli także kanał na YouTubie. To właśnie na tej platformie Gienek i Andrzej uzyskali 120 tysięcy subskrypcji. Rolnicy pokazują na filmach swoją codzienną pracę, co podoba się widzom. Zdjęcia ich gospodarstwa znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Kidawa-Błońska opowiedziała o proteście rolników. Co sądzi na ten temat?

"Rolnicy. Podlasie". Internauci o kobiecie Andrzeja. "Jak nie było, tak i dalej nie ma"

Ostatnio Andrzej podjął ważną decyzję. Zdecydował się posadzić ziemniaki, co zrelacjonował na nagraniu opublikowanym na YouTubie. Rolnik bardzo przykładał się do pracy i nie próżnował. Niepozorne wideo wywołało jednak małą burzę w komentarzach. Internauci wytknęli Andrzejowi, który chętnie opowiadał w sieci o drugiej połówce, że wciąż jest sam. "Wszystko super, ekstra, elegancko i luksus, tylko ładnej, młodej i szczupłej kobiety - jak nie było, tak i dalej nie ma", "Jeszcze się nie urodziła" - czytamy w komentarzach. Przypomnijmy, że Andrzej ma wysokie wymagania wobec kobiet. - Wiadomo, żeby była młodsza ode mnie, mniej więcej wzrostu takiego jak ja, może być troszkę wyższa, nie gruba, nie chuda, lecz w sam raz - mówił jakiś czas temu na filmie. Myślicie, że wkrótce uda mu się znaleźć drugą połówkę? Dajcie znać w naszej sondzie na dole strony.

Gienek i AndrzejGienek i Andrzej fokustv/instagram zrzut ekranu

"Rolnicy. Podlasie". Jak Andrzej trafił do telewizji? Poszedł na obiad

Telewizyjna przygoda rodziny z Plutycz rozpoczęła się w nietypowy sposób. Wcześniej przed kamerami występował Jarek, brat Andrzeja. Syn Gienka był uczestnikiem programu "Dżentelmeni i wieśniacy". W trakcie kręcenia tego formatu osoba związana z produkcją wybrała się na obiad do baru, w którym przebywał Andrzej. "I tak się trafiło, że kierowniczka telewizji przyjechała na obiad tutaj. I my też przyszliśmy na obiad. [...] Później z tego baru zawieźliśmy do domu. I sytuacja się rozwiązała. I zaraz po tygodniu zaczęliśmy nagrywać rolników" - zacytował Andrzeja portal Super Express Białystok. ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie". Gienek dostał od córki wyjątkowy prezent. "Pierwyj sort". Tak wygląda młodsza siostra Andrzeja

Czy Andrzej znajdzie wkrótce drugą połówkę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.