"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek flirtował z tajemniczą kobietą. Danusia wkroczyła do akcji

Bandziorek dał się poznać w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna niedawno został zaproszony do udziału w teledysku. W klipie musiał flirtować z inną kobietą. Co na to jego narzeczona?

Program "Chłopaki do wzięcia" zdobył dużą popularność wśród widzów. Randkowe show jest emitowane na Polsat Play od 2012 roku. Format doczekał się aż 23. sezonów. Odbiorcy regularnie śledzą miłosne zmagania uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości. Wśród bohaterów szczególnie wyróżnia się Bandziorek. Mężczyzna jest związany z Danusią. Ostatnio Krzysztof został zaproszony do teledysku. Czy jego ukochana ma powody do obaw?

Zobacz wideo Maria Sadowska o teledysku Dody. Co sądzi? "Doda, kochanie..."

"Chłopaki do wzięcia". Odważne sceny Bandziorka w teledysku muzycznym. Co na to narzeczona?

Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" wystąpili w teledysku. Bandziorek z Danusią oraz Jaruś Mergner pojawili się w piosence "Kochaj mnie" zespołu "Młode wilki". Klip oparty jest na prostej historii, w której główne skrzypce gra tajemnicza brunetka Marta. Kobieta pomaga Jarusiowi, któremu "zepsuł się" samochód. Wzywa pomoc drogową, w którą wciela się Bandziorek. W mediach społecznościowych fani mogli zobaczyć, jak wyglądało nagrywanie filmu "od kuchni". Okazało się, że w nagraniu Bandziorek flirtuje z czarnowłosą bohaterką. Co na to Danusia? W teledysku "odbija" swojego ukochanego i stawia na swoim, zabierając go na motocyklu. Za kulisami kobieta wyznała, że raczej nie należy do zazdrosnych osób. - Zapewnia, że to mnie kocha, więc myślę, że będzie o tym pamiętał - słyszymy. Po więcej zdjęć Bandziorka i jego ukochanej zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

"Chłopaki do wzięcia". Ostatnio Bandziorek wirował w objęciach obcej kobiety. O co chodziło?

Bandziorek buduje przyszłość z Danusią. Para jest gotowa na dalszy etap związku. Zakochani mają już za sobą zaręczyny. Nie doszło jeszcze do ślubu. Niedawno widzowie zaczęli się zastanawiać, czy w relacji uczestników wszystko gra. Powodem wątpliwości był odcinek "Chłopaków do wzięcia", w którym bohater tańczył z tajemniczą kobietą. Bandziorek stwierdził, że pora się wytłumaczyć. Na szczęście, między nim a ukochaną jest wszystko dobrze. - Z właścicielką klubu zwykle nie tańczę, ale fajna jest dziewczyna i chciałem z nią zatańczyć. Pani Gosia dobrze tańczy, jest fajna, ładna kobieta, ale najważniejsza jest dla mnie Danusia - przyznał Bandziorek w programie. ZOBACZ TEŻ"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda dom Bandziorka i jego ukochanej na Mazurach. Spójrzcie na te widoki

 
Lubicie oglądać "Chłopaków do wzięcia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.