Grają w "M jak miłość" całą rodziną. "W rzeczywistości mamy zupełnie inne relacje"

Na co dzień są małżeństwem, ale na planie "M jak miłość" wcielają się w obcych sobie ludzi. Nie wszyscy wiedzą, że Nowosielscy grają w serialu całą rodziną, a zapoczątkowała to ich córka, Hania.

W "M jak miłość" przez niemal 24 lata emisji przewinęło się wielu aktorów. Na przestrzeni lat powstało także sporo nowych wątków z różnymi bohaterami. Kilka lat temu na plan trafiła Hania Nowosielska, która wciela się w rolę Poli, córki Kamila (Marcin Bosak). Do obsady wkrótce dołączyli jej rodzice. Dziś na ekranie możemy ich oglądać w zupełnie innych wątkach.

Zobacz wideo Czy Doda wzięłaby udział w "Tańcu z gwiazdami"? Stanowcza odpowiedź

"M jak miłość". Grają w serialu całą rodziną. Mama serialowej Poli trafiła na plan przypadkowo

Wszystko zaczęło się od Hani Nowosielskiej, która poszła na casting do roli Poli w "M jak miłość". Wówczas zaledwie czteroletnia dziewczynka podbiła serca producentów. Mimo że nie nastawiała się pozytywnie, wygrała konkurs. "Pierwsza była Hania! Ona po tych zdjęciach próbnych wyszła i mówiła: 'Mama, chyba mi nie wyszło' - opowiadał Bartłomiej Nowosielski, ojciec Hani w nagraniu z kulis "M jak miłość". Jako druga do obsady dołączyła jego żona, Ewelina Kudeń-Nowosielska. Stało się to przypadkiem. To właśnie ona przywoziła na plan małą Hanię, czekając za kulisami. Tam dostała propozycję, by zagrać również serialową mamę Poli, która porzuciła córkę. Tak Kudeń-Nowosielska wcieliła się w Weronikę Stępień. Na ekranie mama i córka muszą odgrywać trudne sceny - dziecko zostało bowiem zostawione przez rodzicielkę, która go nie chciała.

W rzeczywistości mamy zupełnie inne relacje. Natomiast w "M jak miłość" jest, jak jest

- powiedziała aktorka jakiś czas temu w kulisach "M jak miłość". Na samym końcu na plan trafił jej mąż.

"M jak miłość". Ojciec rodziny gra w osobnym wątku

Bartłomiej Nowosielski pojawił się na planie, dostając rolę w zupełnie innym wątku. Od 2021 roku do dziś wciela się w Tadeusza Kiemlicza, sadownika i przyjaciela rodziny Mostowiaków, z którym współpracowali Ula i Bartek. Jego postać w tragicznych okolicznościach straciła narzeczoną. Nowosielski i jego żona prawie nigdy nie spotykają się na planie, grając obcych sobie ludzi. Prywatnie są 13 lat po ślubie i oprócz Hani wychowują jeszcze starszą córkę Zosię. ZOBACZ TEŻ: Mikołaj Roznerski grał z ukochaną w "M jak miłość". Założyli rodzinę. Zostawił ją dla koleżanki z branży

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.