Mikołaj Roznerski grał z ukochaną w "M jak miłość". Założyli rodzinę. Zostawił ją dla koleżanki z branży

Mikołaj Roznerski nie miał dotąd szczęścia w miłości. Aktor już kilka razy był o krok od ślubu, jednak ostatecznie zawsze dochodziło do rozstania. Gwiazdor "M jak miłość" doczekał się jednak potomka. Matkę swojego dziecka zostawił dla innej aktorki.

Mikołaj Roznerski na ekranie często wciela się w role amantów. Prywatnie aktor ma na koncie kilka medialnych związków. Serialowy Marcin jest też ojcem 13-letniego Antoniego. Syn jest owocem związku z Martą Juras. Zakochani poznali się jeszcze w czasie studiów. Niestety, uczucie nie przetrwało próby czasu, a Roznerski związał się z inną aktorką.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Mikołaj Roznerski grał z ukochaną w "M jak miłość". Zostawił ją dla koleżanki z branży

Mikołaj Roznerski i Marta Juras zaczęli spotykać się jeszcze w trakcie studiów. W 2011 roku para doczekała się syna Antoniego. Rok później aktor zasilił obsadę "M jak miłość". Niedługo potem w serialu zaczęła występować także jego ukochana. Przez jakiś czas grali nawet parę. Niestety, zarówno na ekranie, jak i w życiu ich uczucie wygasło. Zakochani rozstali się w 2013 roku. Mikołaj Roznerski związał się wówczas z Olgą Bołądź. Po latach przyznał, iż żałuje, że nie udało mu się stworzyć rodziny z Martą Juras.

Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi - mówił w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Aktor zaznaczył jednak, że rozstania z matką jego syna nie oznacza, że jest mniej zaangażowany w wychowanie chłopca. "Dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym" - zdradził we wspomnianej rozmowie.

Marta Juras ułożyła sobie życie na nowo. Mikołaj Roznerski do dziś szuka miłości

Po zakończeniu związku z Mikołajem Roznerskim Marcie Juras udało się ułożyć życie na nowo. Aktorka odnalazła szczęście u boku operatora Jana Cybisa. Roznerski nadal natomiast szuka swojej drugiej połówki. Po rozstaniu z Olgą Bołądź był związany z Marceliną Zawadzką i Adrianą Kalską, z którą nawet się zaręczył. Żadna z relacji nie przetrwała, aktor nie traci jednak nadziei. W rozmowie z "Twoim Imperium" zdradził, jakiej partnerki szuka. "Dzisiaj już potrafię określić, czego chcę. Wiem, że kobieta musi być sobą, znać własną wartość, dbać o siebie i być dla mnie partnerką. Powinna też chcieć wspólnie budować domowe ognisko. Bo atrakcyjność przemija, a zostają wartości" - powiedział.

Myślicie, że Mikołajowi Roznerskiemu w końcu poszczęści się w miłości?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.