Piotr Mosak był ekspertem w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Dziś trudno go rozpoznać

Piotr Mosak zyskał popularność w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Na przestrzeni lat sporo się zmienił. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Piotr Mosak to psycholog, który szerszej publiczności dał się poznać za sprawą udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Występował w nim w roli eksperta, dobierając w pary uczestników ślubnego show, a kolejno pomagając im w budowaniu relacji. Popularność zdobyta w pracy w stacji TVN pozwoliła mu zgromadzić ponad 30 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Mosak od czasu pierwszego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo się zmienił.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Piotr Mosak był ekspertem w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Dziś trudno go rozpoznać

Piotr Mosak pojawił się 15 maja 2024 roku na premierze filmowej produkcji "Jedno życie". Zaskoczył modnym cieciem i młodzieżową stylizacją, które znacznie odbiegały od tego, jak prezentował się w pierwszym sezonie ślubnego show TVN-u. Przypominamy, że przed laty znakiem rozpoznawczym eksperta były jego długie włosy. Z Instagrama psychologa wynika, że zadbał także o sylwetkę. "Żaden ze mnie sportowiec, żaden siłacz, atleta, kulturysta, ale akurat to lubię, czasem wychodzi i daje ogromną satysfakcję" - napisał, załączając filmik nagrany w sali gimnastycznej.

 

Przypominamy, że Mosak w 2022 roku podjął decyzję o odejściu z programu. Przekonywał wówczas, że przeszkodą okazał się harmonogram jego pracy. "Nie zgadzały się terminy. Produkcja nie mogła przesunąć swoich terminów, a ja swoich. Tak po prostu wyszło, normalna sytuacja" - wyjaśniał psycholog. Najnowsze zdjęcia Mosaka znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy nowy, dziesiąty sezon show TVN-u?

Ostatni sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał premierę podczas jesiennej ramówki TVN-u w 2023 roku. Co z dziesiątą edycją show? Na jej temat nie wiemy wiele. Jak donosił portal Wirtualnemedia.pl, wiadomo jednak, że powstanie i prawdopodobnie będzie mieć premierę w 2024 roku. Pomysł na program "Ślub od pierwszego wejrzenia" polega na tym, że ślub biorą osoby, które nigdy wcześniej się nie znały. Przyszłe małżeństwa dobierają eksperci na podstawie kryteriów, takich jak testy psychologiczne, czynniki fizyczne czy doświadczenie życiowe. Czekacie na nowy sezon programu?

Czekasz na dziesiąty sezon
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.