"Love Island". Była wielka miłość, a teraz? Szok, co napisał Rafał

Niedawno skończył się najnowszy sezon "Love Island". Rafał i Asia zajęli w programie trzecie miejsce. Ostatnio uczestnik zamieścił na profilu na Instagramie wpis dotyczący ich relacji.

Dziewiąta edycja programu "Love Island" dostarczyła widzom licznych emocji. Głosami widzów format zwyciężyli Zuzia i Jarek, ale nie tylko oni okazywali sobie uczucie na ekranie. Rafał i Asia, którzy zajęli trzecie miejsce, także byli pewni swoich emocji. Wyjście z hiszpańskiej willi jest dużą próbą dla relacji uczestników. Tuż po zakończeniu randkowego show Rafał zdobył się na wyznanie w stronę Asi. "Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, kocham cię" - pisał w mediach społecznościowych. Teraz na jego profilu na Instagramie pojawił się nowy post.

Zobacz wideo Bill i Sandra wystąpili w "Love Never Lies". Opowiedzieli o innych uczestnikach

"Love Island". Rafał jest zakochany po uszy. Takie słowa padły w mediach społecznościowych

Fani Rafała i Asi mogą spać spokojnie, ponieważ związek uczestników "Love Island" ma się dobrze. Rafał show zamieścił ostatnio w sieci bardzo romantyczny wpis. Nie szczędził wyznań w kierunku Asi. "Chociaż ostatni raz widzieliśmy się wczoraj, to już tak bardzo za tobą tęsknię. Nie mogę się doczekać, kiedy znowu się spotkamy. Od wczoraj odliczam godziny, minuty i sekundy do naszego spotkania. Kocham cię bardzo" - czytamy. Później odniósł się także do przyszłości. "Wiem na pewno, że będziesz wspaniałą żoną i mamą. Jestem pewny, że nasze wspólne mieszkanie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Kocham cię mała" - wyznał. Asia nie pozostała mu dłużna. "Też ciebie kocham! Już niedługo się widzimy!" - napisała w komentarzu. Kibicujecie tej parze? Jeśli chcecie zobaczyć romantyczne zdjęcie Asi i Rafała w programie "Love Island", to zapraszamy do galerii na górze strony.

"Love Island". Co słychać u Zuzy i Jarka? Uczestniczka show ma w planach inwestycje

Co słychać u pozostałych uczestników ostatniego sezonu "Love Island"? W najnowszym wywiadzie Zuzia i Jarek wyjawili, na co przeznaczą wygraną. Para dzięki głosom widzów zwyciężyła dziewiątą edycję show i wzbogaciła się o sto tysięcy złotych. W rozmowie z Pomponikiem partner Zuzy stwierdził, że na finansach to ukochana zna się dużo lepiej od niego. Jarek swoją część wygranej chce przeznaczyć na rozwój osobisty. Zuza ma za to w planach inwestycje. - Ja myślę, że na jakieś wakacje. Wspólne, albo z rodzicami i w nieruchomość, bo jak mówię, kupiłam niedawno mieszkanie i to chciałabym kontynuować - wyznała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. 

 
Kibicujesz Asi i Rafałowi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.