Zaskoczenie w "Tańcu z gwiazdami". Sykut-Jeżyna w krótkich włosach, a Kasprzyk... Sami zobaczcie!

Właśnie rozpoczął się półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Zaskoczyli nie tylko uczestnicy. Ewa Kasprzyk i Paulina Sykut-Jeżyna pojawiły się w nowych fryzurach.

"Taniec z gwiazdami" w marcu wrócił na ekrany widzów. W tej edycji w składzie jury zasiadają: Iwona Pavlović, Tomasz Wygoda, Rafał Maserak oraz Ewa Kasprzyk. W roli prowadzących możemy oglądać Krzysztofa Ibisza oraz Paulinę Sykut-Jeżynę. Na parkiecie sporo się dzieje, a uczestnicy prezentują swoje umiejętności. Naszą uwagę w ostatnim odcinku zwróciły nie tylko występy. 

Zobacz wideo Był mocno zaskoczony

"Taniec z gwiazdami". Ewa Kasprzyk i Paulina Sykut-Jeżyna z nowymi fryzurami

Zaskoczeniem dla widzów półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami", który został wyemitowany 28 kwietnia, już na jego początku mogła być fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny. Prowadząca, która jest znana z długich, ciemnych włosów, tym razem pokazała się w krótkiej, falowanej fryzurze. Włosy nie sięgały jej do ramion. Być może dla równowagi na sporą zmianę zdecydowała się także Ewa Kasprzyk. Aktorka i jurorka programu, która zwykle nosi krótkie blond włosy, tym razem wystąpiła w długim kucyku. Co sądzicie o ich metamorfozach? Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia ich fryzur, to koniecznie zobaczcie do galerii na górze strony. 

"Taniec z gwiazdami". Maciej Musiał ma wsparcie Anny Lewandowskiej

W tej edycji "Tańca z gwiazdami" o kryształową kulę walczy Maciej Musiał. Aktor radzi sobie świetnie i już teraz zaszedł daleko. Uczestnik show "wytańczył" sobie miejsce w półfinale i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Kciuki za Musiała trzyma m.in. Anna Lewandowska, która od niedawna sama interesuje się tańcem. Gdy powiedzieliśmy o tym w rozmowie z aktorem, nie krył zaskoczenia. - Naprawdę? Jest to szalenie miłe, nobilitujące, tym bardziej że pani Anna świetnie tańczy. Z tego, co wiem, latynoamerykańskie rytmy. Myślę, że nawet bardziej niż mnie podziwia Darię, która też w latynoamerykańskich jest fantastyczna - stwierdził.

Co sądzisz o metamorfozach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.