"Kanapowcy". Alarmujące słowa uczestnika. "Zawiodłem". Czeka go operacja

Kuba Solczak był uczestnikiem trzeciej edycji "Kanapowców". Mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę i schudł 24 kg. Po programie postanowił zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Teraz wrócił z ważnym komunikatem.

"Kanapowcy" to program, do którego mogą zgłaszać się osoby dotknięte problemem otyłości. Pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ferenca, uczestnicy walczą o swoje zdrowie i próbują zmienić dotychczasowy tryb życia. Produkcja cieszy się ogromną popularnością. Obecnie widzowie mogą oglądać kobiecą wersję programu, "Kanapowczynie". Fani często zastanawiają się, co słychać u poszczególnych bohaterów. Niedawno do mediów społecznościowych powrócił Kuba Solczak. Uczestnik trzeciej edycji nie miał zbyt dobrych wieści dla swoich odbiorców. Więcej zdjęć Kuby z programu i nie tylko znajdziesz w galerii na górze strony.  

Zobacz wideo Leszek Klimas pomaga całym rodzinom. "Laura miała 3,5 roku i 16 kg nadwagi. Wszyscy schudli ponad 120 kg"

"Kanapowcy" Kuba Solczak nagrał poruszające wideo. Przygotowuje się do leczenia

Kuba postanowił w końcu odezwać się do fanów i wyjawić powód swojej nieobecności. - Pewnie część z was kojarzy mnie z trzeciego sezony programu "Kanapowcy". Dawno mnie tu nie było, ponieważ pousuwałem właściwie wszystkie social media stricte związane z programem. No nie ma co ukrywać, tak jak widać na załączonym obrazku, spowodowane było to powrotem do stanu w zasadzie przed programem. Nigdy nie jest łatwo przyznać się do własnej porażki. Poza tym dostałem w trakcie programu i mojej walki o lepsze jutro tyle ciepłych słów wsparcia, komentarzy, wiadomości prywatnych, ciepłych słów na żywo, że ciężko było pokonać taką barierę, pokazać, że zawiodłem nie tylko siebie, ale również publikę programu. Ale uznałem, że nie warto żyć pod kamieniem, że fajnie będzie tu wrócić. Aktualnie jest u mnie wszystko dobrze. Od ponad roku jestem już w terapii. Jestem względnie szczęśliwy, nawet mogę powiedzieć, że to jest taki jeden z lepszych okresów w moim życiu (...). Przygotowuję się do Bariatrii - mówił. 

"Kanapowcy". Fani nie zapomnieli o Kubie. W komentarzach lawina wsparcia 

Okazuje się, że wiele osób czekało na informację od Kuby. Uczestnik trzeciej edycji "Kanapowców" otrzymał mnóstwo komentarzy, które z pewnością podniosą go na duchu. "Nie zawiodłeś. W pół roku w restrykcjach nie da się wyjść z otyłości. Będzie dobrze, w końcu będziesz zdrowy, trzymam kciuki!", "Łatwo przychodzi ocenianie ludziom, którzy nigdy nie byli otyli. Ktoś, kto tego nie przeżył, nie wie, jaka to ciężka walka z samym sobą. Trzymam kciuki" - pisali. ZOBACZ TEŻ: "Kanapowczynie". Paulina zbulwersowała internautów. Chodzi o dzieci. "Nie da się jej słuchać"

Kuba SolczakKuba Solczak 'Kanapowcy'. Uczestnik powrócił ze szczerym wyznaniem. 'Zawiodłem'. Czeka go leczenie. Fot. 'Kanapowcy'/ TTV

Wolicie Kanapowców czy Kanapowczynie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.