"Kanapowczynie". Julia wzięła ślub. Pochwaliła się zdjęciem z mężem

Julia z programu "Kanapowczynie" poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że wzięła ślub. Pokazała zdjęcie zrobione w tym wyjątkowym dniu. Zobaczcie, jak wygląda jej mąż.

12 września 2023 roku na antenie TTV zadebiutował program "Kanapowczynie". Format zdobył dużą popularność. Bohaterką pierwszego sezonu była Julia Bożek z Łazisk Górnych, która pracuje w żłobku. Kobieta przyszła do programu, aby zrzucić zbędne kilogramy. Po zakończeniu emisji Julia przekazała jednak, że nie udało jej się wytrwać w metamorfozie. Dodała do sieci filmik, na którym pokazała, jak wygląda. "To ja szykująca się na bal, bo przecież życie mi się nie skończyło, gdy przytyłam po programie" - czytaliśmy w opisie. Ostatnio Julia poinformowała o dużej zmianie w swoim życiu. Wyszła za mąż.

Zobacz wideo Magda Gessler sporo schudła. Przeszła na dietę?

"Kanapowczynie". Julia po ślubie zmieniła nazwisko. "Państwo Marcinowscy"

Julia pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi już ponad osiem tysięcy użytkowników. To właśnie na tej platformie Julia pochwaliła się ostatnio ważną informacją. Wyszła za mąż i dodała zdjęcie ze swoim ukochanym. Uśmiechnięci pokazali obrączki do obiektywu. Na zdjęciu widać było fragment sukni ślubnej uczestniczki. Postawiła na kreację w klasycznym kolorze. Suknię zdobiły drobne elementy w kształcie kwiatów. Julia poinformowała, że już nie nazywa się Bożek. "Państwo Marcinowscy" - czytamy w opisie. Zdjęcie uczestniczki "Kanapowczyń" i jej męża zostało także opublikowane na profilu stacji TTV. "Gratulacje kochani" - czytamy w opisie pod fotografią. Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.

 

"Kanapowczynie". Fani Julii ruszyli z gratulacjami. "Żeby nigdy nie zabrakło uśmiechu"

Fani Julii bardzo ucieszyli się z jej szczęścia i wielkich zmian w życiu. Ruszyli z komentarzami pod postem uczestniczki formatu. "Gratulacje kochani. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", "Wyglądacie pięknie", "Gratulacje, cudna para. Wszystkiego dobrego na nowej drodze", "Wszystkiego, co najlepsze dla was. Żeby nigdy nie zabrakło uśmiechu na waszych twarzach, miłości i zrozumienia", "Wyglądacie przecudnie", "Piękni jesteście" - pisali internauci pod postem Julii. Dołączacie się do życzeń? ZOBACZ TEŻ: "Kanapowczynie". Nie wie, jak się kroi koperek. W komentarzach tak grubo, że wkroczyła produkcja

Co sądzisz o programie, w którym wzięła udział Julia?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.