"TTBZ". Kurdej-Szatan znowu jako Adele. Głos nie zachwycił widzów, ale widzą jeden plus

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" znowu zaśpiewała piosenkę Adele "Easy on me". Aktora wykonywała ten utwór w programie trzy lata temu i zachwyciła jurorów. Jak wyszło tym razem? Opinie są skrajnie różne.

Trwa nowa edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w której konkurują ze sobą najlepsze gwiazdy biorące udział w programie w ubiegłych latach. Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny zmierzyła się z repertuarem Adele. Aktorka miała już okazję wcielić się w wokalistkę w finale 15. edycji show, kiedy wykonała utwór "Easy on me". Jurorzy byli zachwyceni, a komplementom nie było wtedy końca. "Powodujesz, że mam łzy w oczach. Musisz mierzyć się z zawiścią ludzi, bo dla wielu ludzi jest to solą w oku, że jesteś taką popularną aktorką. (...) Jesteś cudowną istotą, empatyczną, naturalną, ludzie cię za to kochają" - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. "Jesteś absolutnie zanurzona w postać. (...) Zachwycam się twoim głosem prywatnym" - zachwalała aktorkę Małgorzata Walewska. Jak po trzech latach poszło aktorce wykonanie tego utworu? Opinie były mocno podzielone. 

Zobacz wideo Tak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na telefon z TTBZ. "Nie mogło być inaczej"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Barbara Kurdej-Szatan jako Adele. "Słychać Basię"

Barbara Kurdej-Szatan w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" po raz kolejny zaśpiewała utwór Adele "Easy on me". Wcześniej aktorka odtwarzała teledysk do tej piosenki, tym razem wizualnie odzwierciedliła artystkę podczas jednego z jej występów na żywo. W takim wydaniu zachwyciła jurorów. "Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę czy wokalistkę. Nie wiem, jak wy to robicie. Było tyle niuansów wokalnych. Było pełnym głosem, półgłosem i falsecikiem. To jest kolejna dziesiątka. Baśka, jestem zachwycony" - podsumował Robert Janowski. Co o występie Barbary Kurdej-Szatan sądzą widzowie show? Jak się okazuje, zdania są mocno podzielone. "Charakteryzacja 100 procent, ale słychać Basię", "Porażka. Wokalnie to nawet nie stało obok Adelki", "Świetny występ!", "Wyszło fantastycznie" - czytamy w komentarzach. Co sądzicie o występie aktorki? Wykonanie piosenki Adele przez Barbarę Kurdej-Szatan z 2021 roku możecie zobaczyć na dole strony.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Piotr Gąsowski odejdzie z programu?

Piotr Gąsowski w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" jest jednym z jurorów. Niedawno w sieci pojawiły się plotki, że produkcja do nowej edycji show poszukuje jurorów, co byłoby równoznaczne z odejściem Gąsowskiego z programu. Jak donosi jeden z portali, Polsat ma wobec niego poważne plany.  - Gąs długo negocjował powrót do Polsatu na iście gwiazdorskich warunkach. W TTBZ jest jedną z kilku gwiazd, w dodatku nie wszyscy jako współpracownicy mu odpowiadają. Szefostwo stacji ceni go, odśpiewali mu nawet "100 lat" na urodziny. Nie ma mowy, aby się z nim pożegnać, ale znaleźć coś, gdzie byłby jedyną gwiazdą - powiedział informator shownes.pl. Więcej przeczytasz tutaj.

 
Widzowie często wypominają Barbarze Kurdej-Szatan wpis o Straży Granicznej. Co o tym sądzisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.