Syn Dawida Narożnego wylądował w szpitalu. Są nowe wieści na temat stanu zdrowia Marcela

Syn Dawida i Joanny Narożnych z zespołu Piękni i Młodzi znalazł się w szpitalu. Rodzice chłopca nie wyjawili, co mu dolega. Narożny poinformował, że Marcel wraca do zdrowia.

Joanna i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi przeżywają trudne chwile. Ich kilkuletni syn Marcel trafił niedawno do szpitala. Zaniepokojeni rodzice cały czas czuwali przy dziecku. - Dwa dni ostatnie to była po prostu męka. Dwa dni temu spałam trzy i pół godziny a wczoraj dwie, bo Marcelek się budził i bardzo się źle czuł i cały czas gorączkował. No i dziś też cały dzień musiałam z nim być w szpitalu - relacjonowała Joanna Narożna na Instagramie. Dawid Narożny niedawno opublikował zdjęcie syna ze szpitalnego łóżka i poinformował o stanie zdrowia chłopca. Jak się okazuje, jest dużo lepiej i Marcel niedługo będzie mógł wrócić do domu. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Syn Dawida Narożnego w szpitalu. Są dobre wieści. "Czuje się dużo lepiej"

Dawid Narożny poinformował swoich fanów, że jego syn znalazł się w szpitalu. Więcej o problemach zdrowotnych chłopca opowiedziała jego żona Joanna Narożna, która w zespole Piękni i Młodzi jest wokalistką. Warto zaznaczyć, że była żona gwiazdora disco polo - Magdalena Narożna także ma swój zespół, który nazywa się Piękni i Młodzi. Para po rozstaniu nie mogła się porozumieć, więc w ten sposób "rozwiązała" problem rozpadu grupy. Ich związek zakończył się serią afer. Nowa partnerka Narożnego Joanna Narożna poinformowała, że syn pary dostaje kroplówki i odpowiednie lekarstwa. Dawid Narożny pokazał zdjęcie chłopca ze szpitalnej sali i opowiedział o tym, jak spędzają razem czas. "Dziś nocka w szpitalu z moim szkrabkiem. Najpierw książeczka, czytanie, później naklejanie, następnie masaż bolącego brzuszka… na koniec bajeczka i do spania. Królewicz mój" - napisał na Instagramie. Chociaż rodzice nie zdradzili, co dolega chłopcu, to wygląda na to, że leczenie działa i syn pary już wkrótce będzie mógł wrócić do domu. Dawid Narożny opublikował radosne wieści. 

Marcelek czuje się już dużo lepiej. Jutro (mamy nadzieję) wyjdziemy do domku

- napisał gwiazdor diso polo. Z kolei jego zona na InstaStories relacjonowała: - Dawid pojechał do szpitala, do Marcela na noc. Jest już coraz lepiej. (...) Marcel szalał dzisiaj. Jest o niebo lepiej. Cieszymy się ogromnie - opowiadała. 

Dawid Narożny z partnerkąDawid Narożny z partnerką Instagram @dawidnarozny

Dawid Narożny "przeprosił" była żonę. Magdalena Narożna tak skwitowała jego decyzję

Jakiś czas temu Dawid Narożny opublikował oświadczenie na temat byłej żony. "Ja, Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022". Magdalena Narożna nie była zadowolona z treści oświadczenia i napisała, co myśli o tym w mediach społecznościowych. Podkreśliła, że przeprosiny jej byłego partnera nie są dobrowolne i "są wynikiem postępowania". "Przez lata, mimo upokorzeń, które mnie spotykały w wyniku kłamliwych publikacji na mój temat oraz okropnych i nieprawdziwych słów i komentarzy, sprawy prywatne pozostawiałam dla siebie. Nie byłam, nie jestem i nigdy nie będę zwolennikiem publicznego "prania" jakichkolwiek spraw rodzinnych. O swoje prawa od lat walczyłam i walczę w sądzie i to tam wielokrotnie już znalazłam potwierdzenie swoich racji" - wyznała Magdalena Narożna. 

 
 
 
Co sądzisz o muzyce disco polo?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.