Piotr Gąsowski pożegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Produkcja szuka nowych jurorów"

Piotr Gąsowski jest jednym z jurorów programu "Twoja twarz brzmi znajomo", ale w mediach aż huczy od plotek, że aktor wkrótce pożegna się z formatem. Polsat ma mieć wobec niego zupełnie inne plany.

Piotr Gąsowski niedawno hucznie świętował swoje 60. urodziny. Z tej okazji aktor wyprawił sporą imprezę w Teatrze Capitol, gdzie zaprosił przyjaciół i całą śmietankę towarzyską show-biznesu. Specjalnie dla Gąsowskiego miały zostać przełożone zdjęcia do programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zasiada na jednym z jurorskich stołków. W mediach już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że pozycja Gąsowskiego w programie jest zagrożona. Co dalej z programem?

Zobacz wideo Piotr Gąsowski relacjonuje problematyczny lot. Zaczęło się ciekawie

Piotr Gąsowski pożegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo"? Niepokojące informacje

W stacji Polsat właśnie trwa ustalanie jesiennej ramówki. Formaty "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Taniec z gwiazdami" są niezaprzeczalnymi hitami Polsatu. Jak donosi portal shownews.pl pojawiły się plotki, że w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" może zabraknąć Piotra Gąsowskiego. - Na chwilę obecną jest decyzja, aby szykować się na jesień z nową odsłoną "Twoja twarz brzmi znajomo". W wojnie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z "Tańcem z gwiazdami" o jesienną ramówkę wydaje się być przegranym "Must Be The Music", bo skoro te pierwsze mają bardzo zadowalające wyniki, to po co ryzykować? - powiedział informator serwisu. Jak donosi shownews.pl, produkcja szuka do programu dwóch nowych jurorów. To oznaczałoby, że w jesiennej ramówce widzowie nie zobaczą już Piotra Gąsowskiego. 

Jednak co zastanawia, jest informacja, że szukać trzeba do "Twoja twarz brzmi znajomo" dwóch jurorów! Czyli za Janowskiego i za... Gąsowskiego. W tym tygodniu mają zapaść ostateczne decyzje

- donosi informator portalu shownews.pl.

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Piotr Gąsowski wywołał burzę i teraz się tłumaczy. W tle sprawa z przyznaniem Brązowego Medalu/KAPIF

Piotr Gąsowski dostanie swój własny program? "Gąs długo negocjował powrót do Polsatu na iście gwiazdorskich warunkach"

Jeśli Piotr Gąsowski straci pozycję jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" to może jedynie na tym zyskać. Jak się okazuje, aktor ma szansę na program, gdzie będzie główną gwiazdą. Jak donosi informator shownews.pl Gąsowski jest w doskonałych relacjach z szefostwem Polsatu, więc z pewnością w stacji zabawi na długo. Polsat tak jak inne telewizje chce wrócić do starych, sprawdzonych formatów np teleturniej "KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy", gdzie Gąsowski mógłby sprawdzić się w roli prowadzącego. - Gąs długo negocjował powrót do Polsatu na iście gwiazdorskich warunkach. W TTBZ jest jedną z kilku gwiazd, w dodatku nie wszyscy jako współpracownicy mu odpowiadają. Szefostwo stacji ceni go, odśpiewali mu nawet "100 lat" na urodziny. Nie ma mowy, aby się z nim pożegnać, ale znaleźć coś, gdzie byłby jedyną gwiazdą - dodał informator shownes.pl. 

Piotr Gąsowski najlepiej sprawdza się jako:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.