"Sanatorium miłości". Natalia wywija na parkiecie. My patrzymy na stylizację. Dżaga

"Sanatorium miłości". Natalia Jankowska z czwartej edycji wrzuciła nagranie, na którym tańczy na parkiecie. Seniorka wciąż zachwyca energią i wigorem.

Natalia Jankowska wystąpiła w czwartej odsłonie hitowego programu TVP. Dzięki udziałowi w "Sanatorium miłości" seniorka z Głogowa spotkała mężczyznę swego życia - Marka Szira z Trójmiasta. Wiadomo, że para planuje obecnie ślub, choć nie wiadomo jeszcze kiedy miałby się odbyć. Tymczasem była uczestniczka show dla emerytów prężnie działa w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Wielka miłość po "Sanatorium Miłości"! Już tego nie ukrywają

"Sanatorium miłości". Natalia Jankowska wywija parkiecie w odważnej stylizacji. "Dusza nastolatki"

Niedawno podzieliła się niezwykle uroczym nagraniem, na którym widzimy, jak prężnie wywija na parkiecie. "Nieważne ile masz lat, taniec wyzwala wszystkie emocje" - podpisała krótki filmik Natalia Jankowska. Warto dodać, że uczestniczka "Sanatorium miłości" ma 66 lat i wciąż zachwyca wigorem. Jako stylizacje na parkiet wybrała krótkie spodenki, top z dekoltem oraz kozaki. Jankowska mieszka w Głogowie, chociaż urodziła się na Sachalinie w Rosji jako Natasza. Jest zdania, że to właśnie podwójna narodowość zbudowała w niej siłę, kiedy od najmłodszych lat musiała radzić sobie z odrzuceniem rówieśników.

'Sanatorium miłości'. Natalia wywija parkiecie. My patrzymy na stylizację. Dżaga'Sanatorium miłości'. Natalia wywija parkiecie. My patrzymy na stylizację. Dżaga 'Sanatorium miłości'. Natalia wywija parkiecie. My patrzymy na stylizację. Dżaga, fot. Instagram @natinatalia58

"Sanatorium miłości". Natalia Jankowska w show poznała Marka Szira. Szczęśliwych par jest więcej

Program "Sanatorium miłości" powstał po to, aby seniorom w wieku 60+ dać szansę na miłość. Format okazał się skutecznym i zapewnił szczęście wiele parom, które rozpoczęły znajomość na oczach telewidzów. Do grona szczęśliwców z pewnością mogą zaliczyć się Natalia Jankowska i Marek Szir, ale nie tylko. Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" potrzebowali czasu, aby zrodziło się między nimi uczucie. Poznali się w drugiej edycji show TVP1, ale nie od razu między nimi zaiskrzyło. Wszystko zmieniło się po zakończeniu programu. Szybko się okazało, nie był to przelotny romans, tylko prawdziwe uczucie. W sierpniu 2023 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Ula Fisek i Andrzej Sikorski z kolei poznali się dzięki udziale w show, choć... wystąpili w innych edycjach. - Jesteśmy z innych edycji programu "Sanatorium mieści". Natomiast gdzieś tam nasze drogi się zeszły i mam nadzieję, że na dłużej i że szczęśliwie - powiedział Andrzej w rozmowie ze Sport.pl. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.