3 marca na antenie Polsatu wyemitowano pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami". W tej odsłonie tanecznego show nie brakuje silnej obsady. Oprócz głośnych nazwisk, takich jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nie brak też utalentowanych tancerzy. Niestety, tej edycji formatu nie doczekał Cezary Olszewski.
Cezary Olszewski był utalentowanym tancerzem, który przez lata był związany z "Tańcem z Gwiazdami". Szczególnie dał się poznać w siódmej edycji show, kiedy tańczył z Magdaleną Walach. Para wygrała wówczas program, sięgając po Kryształową Kulę. Ponadto tańczył z Agnieszką Rylik, Renatą Dancewicz, Anną Popek, Anną Nowak-Ibisz, Grażyną Wolszczak czy Dorotą Zawadzką. Bardzo prawdopodobne, że szkoliłby również jedną z gwiazd tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety, Cezary Olszewski zmarł 28 października 2023 roku. O śmierci tancerza 30 października poinformował portal eostroleka.pl. Podano wówczas, że ciało 42-latka znaleziono w pokoju ostrołęckiego hotelu, a przyczyny śmierci nie były znane.
Niedługo później rzeczniczka Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz przekazała, że prowadzone jest postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. - Jak ustalono, w dniu 30 października 2023 roku w godzinach porannych, w jednym z hoteli na terenie miasta Ostrołęki, ujawniono zwłoki mężczyzny w wieku 42 lat. Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok - podała. Później rzeczniczka prokuratury przyznała też, że nie przeprowadzono sekcji zwłok.
Ustalono natomiast, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok
- poinformowała Edyta Łukasiewicz.
4 listopada 2023 roku w Ostrołęce odbył się pogrzeb Cezarego Olszewskiego. Żałobnicy zebrali się w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego. Trumnę ozdobiono białymi kwiatami, a obok postawiono zdjęcie tancerza przepasane żałobną wstążką. Tancerza oprócz rodziny i przyjaciół pożegnały osoby związane z show-biznesem m.in. Rafał i Marcin Mroczkowie.
Mafia otworzyła drzwi do kariery. Legenda polskiej muzyki. Liczba przebojów imponuje do dziś
Mlynkova zdradziła, co mówią o Polsce zagranicą. Takie słowa od obcokrajowców
Kalczyńska odeszła z TVP, a teraz takie wieści. Już wiadomo, do której stacji przechodzi
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Późnym wieczorem pojawiły się urocze kadry. Tak Lewandowscy świętowali po meczu
TV Republika podpisała Dodę jako działaczkę PiS. Dosadnie skomentowała sprawę
Nawrocki wpadł do szatni piłkarzy z okrzykiem na ustach. Majdan domyśla się, co sądzą o tym geście
Bawełniane sukienki na wiosnę. Ażurowa z Zary wygląda jak wycinanka, w H&M i Reserved też są cudne
Wałęsowie są 56 lat po ślubie. Tak Lech zareagował na pytanie, czy wciąż się kochają