"Chłopaki do wzięcia". Pamiętacie Asię? Dziś trudno ją rozpoznać. "Jaka śliczna"

Joanna z "Chłopaków do wzięcia" dała się poznać widzom jako ukochana Szczeny. Uczestniczka od pierwszych odcinków ze swoim udziałem diametralnie się zmieniła.

Joanna Wielocha to jedna z najpopularniejszych bohaterek serii Polsatu "Chłopaki do wzięcia". Jej burzliwa relacja z Ryśkiem "Szczeną" Dąbrowskim przerywana pobytami mężczyzny w więzieniu przetrwała wiele kryzysów. Przypominamy, że to właśnie Szczena jest słynnym bohaterem show, który ukradł mamie rower. Od początku programu Joanna bardzo się zmieniła. Ukochana Ryśka wrzuciła do sieci najnowsze zdjęcie i zachwyciła fanów. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Zobacz wideo Marcin Tyszka ostrzega uczestników w"Top Model"

"Chłopaki do wzięcia". Joanna przeszła spektakularną metamorfozę

Na facebookowym profilu Joanny z "Chłopaków do wzięcia" możemy znaleźć jej najbardziej aktualne zdjęcia. Można powiedzieć, że uczestniczka jest już ekspertką od metamorfoz, bo ma ich na koncie całkiem sporo. Od czasu zakończenia programu lubi zmieniać wizerunek. Jakiś czas temu zdecydowała się na współpracę z jednym z gabinetów medycyny estetycznej i relacjonowała, jakie zabiegi przeszła. Ukochana Szczeny jest dziś złotowłosą blondynką. Pod każdym nowym zdjęciem Wielochy fani programu "Chłopaki do wzięcia" nie mogli wyjść z podziwu, jak bardzo się zmieniła. Padają także gratulacje dla Szczeny. "Jaka śliczna! Rysiek ma szczęście", "Najpiękniejsza! Kochaj ją, Ryśku" - czytamy w komentarzach. Trzymamy kciuki, aby Szczena doceniał ukochaną, a jak wiemy z ich pełnej wzlotów i upadków historii, nie zawsze tak było. Po jednym z pobytów w więzieniu Ryszard zostawił Joannę. Aktualne zdjęcia Joanny zobaczycie w naszej galerii u góry strony.

"Chłopaki do wzięcia". Joanna i Ryszard wiele razem przeszli

Joanna Wielocha i Rysiek Szczena z "Chłopaków do wzięcia" tworzą bardzo burzliwy związek. Para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. W pewnym momencie z powodu kłótni w domu ich syna Marcela umieszczono nawet w rodzinie zastępczej. "Mała awantura. Przez to zabrali nam dziecko, zadzwonili po policję i wszystko. A, jak widać, jesteśmy cali i zdrowi, nie bijemy się, ktoś nas oskarża o to, że bijemy synka" - wyznał Szczena w rozmowie z reporterką kanału TVreklama na YouTube. Wygląda na to, że sytuacja rodzinna na razie się ustabilizowała.

Joanna Wielocha i Szczena z 'Chłopaki do wzięcia'Joanna Wielocha i Szczena z 'Chłopaki do wzięcia' facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Rysiek Szczena 'Chłopaki do wzięcia', Joanna WielochaRysiek Szczena 'Chłopaki do wzięcia', Joanna Wielocha screen IPLA 'Chłopaki do wzięcia'

Więcej o:
Copyright © Agora SA