Natalia z "Sanatorium miłości" na zdjęciu z młodości. Towarzyszy jej... Gabriel Seweryn. "Boże, nie wierzę"

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji. Jeden z poruszających wpisów zamieściła Natalia z "Sanatorium miłości". Opublikowała zdjęcie sprzed lat.

28 listopada media obiegła przykra informacja o śmierci Gabriela Seweryna, znanego szerszej publiczności, dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Mężczyzna zmarł nagle w rodzinnym Głogowie. Informację o śmierci potwierdziła Eva Todorov z Głogowskiego Szpitala Specjalistycznego. Jak się okazuje, został przyjęty z bólem w klatce piersiowej. Po podaniu leków nastąpiła chwilowa poprawa, jednak po dwóch godzinach doszło do zatrzymania krążenia. Śmierć projektanta była wstrząsająca dla najbliższych i jego fanów. W sieci pojawiło się mnóstwo poruszających wpisów. Jeden z nich zamieściła Natalia z czwartego sezonu "Sanatorium miłości". Jej słowa chwytają za serca. 

Zobacz wideo Małgorzata Werner o ostatnich chwilach ojca.

Natalia z "Sanatorium miłości" w poruszających słowach pożegnała Gabriela Seweryna 

Natalia Jankowska wystąpiła w czwartej odsłonie hitowego programu TVP. Była uczestniczka show dla seniorów prężnie działa w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że Natalia dobrze znała się z Gabrielem. Niedługo po jego śmierci zamieściła na Instagramie wzruszający post. 

Dodała archiwalne zdjęcie, na którym pozują razem. Fotografia jest czarno-biała i musiała zostać wykonana dawno temu. Gabriel i Natalia są elegancko ubrani. Być może wybrali się razem na bal lub inne podniosłe wydarzenie. Do opublikowanego zdjęcia Natalia załączyła krótki i bardzo emocjonalny podpis. "Boże, Gabriel. Spoczywaj w pokoju, aż nie wierzę. A miałam taki zły sen" - napisała pod postem, załączając płaczące emotikony i czarne serca.

 

Były partner Gabriela Seweryna zareagował na jego śmierć 

Gabriel Seweryn zajmował się projektowaniem i wytwarzaniem ubrań ze skóry, jednak największą rozpoznawalność przyniosło mu reality show "Królowe życia". Mężczyzna występował w nim z ówczesnym partnerem Rafałem Grabiasem. Ich związek trwał przez wiele lat, jednak ostatecznie zakończył się dość burzliwym rozstaniem. Bez wątpienia informacja o śmierci byłego partnera była dla Rafała Grabiasa trudnym przeżyciem. Mimo to zabrał głos. Mężczyzna opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie i okrasił je jednym słowem. "Żegnaj" - napisał. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Gabriel Seweryn nie żyje.Gabriel Seweryn nie żyje. Fot. Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA