Uczestnik "Milionerów" postawił wszystko na jedną kartę. Odpadł na pytaniu o... teściową

W odcinku 659. mogliśmy oglądać dalsze losy pana Jacka. Na swojej drodze do miliona mężczyzna napotkał pytanie odnośnie pomnika Teściowej znajdującego się w Inowrocławiu. Uczestnik wykorzystał wszystkie koła ratunkowe i musiał podjąć bardzo trudną decyzję.

"Milionerzy" od lat świetnie radzą sobie na antenie TVN-u. Widzowie śledzą każdy odcinek z wielkim zaciekawieniem. Nowe odsłony, to nowi uczestnicy, którzy potrafią zaserwować fanom programu mnóstwo emocji. Nie inaczej było i tym razem. Na kultowym fotelu zasiadł pan Jacek, na co dzień mieszkający w podwarszawskim Pruszkowie. Mężczyzna ukończył stosunki międzynarodowe i filologię słowiańską. Uczestnik odpadł na pytaniu za 125 tys. zł. Jak brzmiało? Więcej zdjęć z programu znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Te pytania zaskoczyły uczestników "Milionerów". Znacie odpowiedzi?

"Milionerzy". Bohaterka inowrocławskiego pomnika Teściowej trzyma na kolanach...

Hubert Urbański odczytał pytanie oraz możliwe opcje. Uczestnik miał do wyboru cztery odpowiedzi:

• A. zięcia 

• B. teścia

• C. łasiczkę

• D. psa

Pan Jacek zażartował, że dzień wcześniej był w Inowrocławiu, ale nie widział wspomnianego pomnika. "Cóż by mogła trzymać?" Zastanawiał się uczestnik. "Zabawne byłoby, gdyby trzymała zięcia" - rozmyślał. Pan Jacek nie wybaczyłby sobie, gdyby niczego nie wybrał. Zaznaczył więc odpowiedź "B". Niestety tym razem szczęście mu nie dopisało. 

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Prawidłową odpowiedzią na pytanie okazała się odpowiedź D - psa. "No trudno, było ryzyko, była zabawa" - skomentował uczestnik. "Szczupła uśmiechnięta starsza pani w kapeluszu z dużym rondlem. Mały piesek na jej kolanach szczerzy kły" - rozwinął odpowiedź Hubert. Pan Jacek skończył grę z 40 tys. złotych na swoim koncie. Tuż po nim pojawiła się nowa zawodniczka, Monika Winiarska-Wistuba. Kobiecie po pierwszym pytaniu, na które odpowiedziała prawidłowo, skończył się czas. Dalszą część jej gry poznamy w kolejnym odcinku. 

"Milionerzy" Te pytania sprawiły uczestnikom prawdziwe trudności

W 642. odcinku show zagościł pan Mateusz. Początkowo szedł jak burza. W jednym z pytań musiał wskazać, czym jest awanturka. Kosztowało go to aż dwa koła ratunkowe. Ostatecznie, udało się zaznaczyć poprawną opcję. Z kolei w 655. odcinku "Milionerów" zagościła pani Beata. Uczestniczka całkiem nieźle sobie radziła, dopóki nie napotkała pytania o ramadan. Kobieta zdecydowała się podjąć ryzyko. Niestety, tym razem się ono nie opłaciło. Pani Beata musiała zakończyć grę. A wy poradzilibyście sobie z tymi pytaniami? Premierowe odcinki "Milionerów" możecie obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. ZOBACZ TEŻ: Uczestnik "Milionerów" zbladł. "Pomadka to szminka. I co jeszcze?". Publiczność nie zawiodła

 
Więcej o: