"Rolnik szuka żony". Bardowscy urządzili drugą łazienkę. Internauci narzekają na brak symetrii

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pracują obecnie nad urządzaniem nowego, ogromnego domu. Tym razem zabrali się za drugą łazienkę. Zobaczcie efekty.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przedszkolanka od razu wpadła w oko rolnikowi. Bohaterowie show szybko się w sobie zakochali, a po zakończeniu zdjęć do programu stanęli na ślubnym kobiercu. Po ośmiu latach od zakończenia "Rolnik szuka żony" o Bardowskich ciągle jest głośno, prowadzą aktywnie profile w mediach społecznościowych. Ostatnio followersi żyli budową i wykańczaniem ich spektakularnego domu.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

"Rolnik szuka żony". Bardowska urządziła łazienkę. Uwagę zwraca ogromne lustro

Bardowscy mieszkają obecnie w domu o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Małżeństwo pracowało nad projektem przez ostatnie lata. Przed Anną jeszcze ostatnie szlify, jak urządzanie i dekorowanie wnętrz. Żona rolnika chętnie chwali się efektami swoich prac na Instagramie. Ostatnio pokazała nam, jak urządziła drugą łazienkę. Pomieszczenie wygląda dosyć luksusowo. Na ścianach i posadzce dominują odcienie beżu i szarości. Robotę robią dodatki - Bardowscy postawili na ogromne lustro, które od razy przykuwa uwagę wchodzących. Nie brakuje także elementów zieleni.

 

"Rolnik szuka żony". Bardowska urządziła łazienkę. Fani podzieleni

Internauci, jak zwykle w takich sprawach, byli podzieleni. Jednym spodobała się przytulna łazienka Bardowskich, drudzy narzekali na brak symetryczności i nudę. "Aniu, masz mega zmysł dekoratorski. Potrafisz wszystko upiększyć", "Łazienka piękna, ale razi mnie brak symetryczności: lustro, umywalka, szafka pod umywalką", "Mega ten kwiat robi robotę i dywanik bardzo ocieplił klimat" - czytamy w komentarzach pod instagramowym wpisem Bardowskiej. Więcej zdjęć nowej łazienki rolników znajdziecie w naszej galerii. Jak wam podoba się efekt prac dekoratorskich Anny?

łazienka Bardowskichłazienka Bardowskich Instagram, @ania.bardowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.