"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska wybudowała z mężem dom. Łazienka robi nieziemskie wrażenie

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Doczekali się dwójki pociech i wybudowali nowy, wymarzony dom. Niedawno się do niego wprowadzili. Największe wrażenie robi rzadko pokazywana łazienka.

Anna i Grzegorz Bardowscy chętnie pokazują swoje życie w mediach społecznościowych. Uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony" poznali się w programie i tworzą od lat jedną z niewielu świetnie dobranych w show par. Dopiero co świętowali siódmą rocznicę ślubu, doczekali się dwójki pociech, a niecały rok temu wybudowali wymarzony dom.

Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

Choć ogród wymaga jeszcze sporo pracy, wnętrza w domu są już urządzone. Ania Bardowska chętnie je pokazuje, jednak jest miejsce, w których nagrywa i fotografuje nieco rzadziej. To łazienka. Jak wygląda?

Łazienka w domu Anny i Grzegorza Bardowskich

Dom Bardowskich jest świeżo wybudowany i utrzymany w jasnych szarościach. Anna Bardowska zainwestowała w kilka bardzo ciekawych gadżetów - na przykład huśtawkę w sypialni czy pełną synchronizację elektroniki w domu z telefonami komórkowymi. Dom jest jednopiętrowy (parter plus piętro) i ma dość pokaźne rozmiary. Na piętrze znalazło się w nim miejsce na sporą łazienkę ze skośnym dachem.

To wnętrze Anna Bardowska pokazywała przelotnie na YouTubie jeszcze przed właściwą przeprowadzką. Później większość nagrań skupia się jednak na salonie i kuchni, zaś do łazienki rolniczka zabiera swoich widzów wyjątkowo rzadko. Niesłusznie, bowiem jest co oglądać.

W pomieszczeniu znalazło się sporo przestrzeni nie tylko na przechowywanie, ale i na standardowe wyposażenie. Udało się sprawić, że nie trzeba było wybierać: wanna czy prysznic. U Bardowskich są obie opcje. Wanna znalazła swoje miejsce pod ukośną ścianą z dachem, zaś prysznic jest po przeciwnej stronie, gdzie skosy już się kończą.

Łazienka BardowskichŁazienka Bardowskich Fot. Anna Bardowska / YouTube

Bardowska na długo przed przeprowadzką pokazywała też wizualizacje wnętrza. Ta, która najbardziej się jej podobała, przeszła jeszcze kolejne modyfikacje w czasie ostatecznego wyboru wykończenia. Zniknęły białe "marmury" na rzecz szarego granitu, który znalazł się na jednej ze ścian i obudowie wanny. Ciemne płytki imitujące drewno zostały na ścianie z lustrami, ale "rozlały" się też na kawałek ściany z oknem dachowym. Została wzorzysta podłoga w mozaikę, choć nie aż tak wzorzysta, jak na wizualizacji.

Jednak najciekawszym elementem pomieszczenia jest wielkie lustro na ścianie z toaletą. Dlaczego? Ponieważ to wcale nie jest tylko lustro. To drzwi do drugiego pomieszczenia.

Łazienka BardowskichŁazienka Bardowskich Fot. Anna Bardowska / YouTube

Łazienka BardowskichŁazienka Bardowskich Fot. Anna Bardowska / YouTube

Wykonał je na specjalne zamówienie jeden z sąsiadów Bardowskich. Za nimi znajduje się pomieszczenie gospodarcze, w którym ukryto pralkę, suszarkę i spore szafy. Wszystkie zdjęcia łazienki na piętrze oraz łazienki na parterze znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.