"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura powiedziała "tak"! Karol na oświadczyny wybrał niezwykłe miejsce

Karol i Laura wkrótce zostaną małżeństwem! Uczestnik piątek edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poprosił ukochaną o rękę podczas podróży do Włoch.

Laura i Karol wystąpili w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci kwalifikujący uczestników do telewizyjnego eksperymentu nie zauważyli, że ta dwójka mogłaby stworzyć udane małżeństwo. Karol przysięgę małżeńską składał Idze, natomiast Laura ślubowała Maciejowi. Szybko okazało się, że związki nie mają szans na przetrwanie. Po zakończeniu sezonu fani zaczęli spekulować, że rozwodnicy zaczęli się spotykać. Te plotki szybko znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Karol i Laura coraz chętniej mówili o swoim związku, który niedawno wszedł na zupełnie inny poziom.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol oświadczył się Laurze!

Karol i Laura jakiś czas temu zamieszkali razem, jednak pytania fanów o ślub zbywali żartami, bądź milczeniem. Od kilku dni para podróżuje po słonecznej Italii. Pobyt nad przepięknym jeziorem Garda nastroił byłego męża Igi do romantycznego wyznania. Karol uklęknął przed ukochaną, a ta zgodziła się zostać jego żoną.

To był wielki dzień. 26.06.2023. Godzina: 20:20. Włochy. Jezioro Garda. Powiedziała "tak"! - relacjonował Karol na Instagramie.
 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura nie mogła zrozumieć decyzji ekspertów

Laura przyznała, że uwagę na przystojnego bruneta zwróciła już przy okazji pierwszego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w telewizji. Przez pewien czas zupełnie nie mogła zrozumieć, dlaczego eksperci nie zdecydowali się na połączenie ich w programie. " Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać" - wyznała Laura w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. Po krótkiej wymianie wiadomości za pośrednictwem komunikatorów para postanowiła się spotkać. Reszta jest już historią. Zdjęcia pary znajdziecie w galerii na górze strony.

Laura i Karol 'Slub od pierwszego wejrzenia'Laura i Karol 'Slub od pierwszego wejrzenia' Instagram, @karol_maciesz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.