"Królowe życia". Adrianna Eisenbach powiedziała "tak". Jej narzeczony jest o 30 lat młodszy

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" podzieliła się z fanami radosną nowiną. Celebrytka już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Młodszy o 30 lat ukochany właśnie jej się oświadczył.

Adrianna Eisenbach była jedną z bardziej barwnych bohaterek "Królowych życia". Jakiś czas temu wytatuowana celebrytka związała się z młodszym mężczyzną. Ostatnio ich relacja weszła na kolejny etap. Okazało się bowiem, że zakochani się zaręczyli. Na Instagramie gwiazdy TTV pojawiły się romantyczne kadry.

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach powiedziała "tak"

Związek Adrianny Eisenbach z młodszym o 30 lat Dawidem od początku budził wiele kontrowersji. Królowa życia zawsze lubiła jednak szokować. Na przekór wszystkim zakochani nadal są razem. Wszystko wskazuje także na to, że wkrótce się pobiorą. Celebrytka przyjęła bowiem oświadczyny wybranka. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie.

Zaręczyny w Kapadocji na punkcie widokowym, gdy wszystkie balony uniosły się do góry, podziwiając wschód słońca, piękne kolorowe widoki. Nagle podszedł do mnie David i uklęknął... Nie wiedziałam, co się dzieje, nie spodziewałam się tego, co usłyszę i zobaczę. Patrząc na mnie z ogromnym uśmiechem i łzami w oczach, trzymając pierścionek w rękach, powiedział do mnie tak piękne słowa, których nigdy nie zapomnę. Zapytał mnie na końcu, czy chcę zostać jego żoną i ja odpowiedziałam "tak". Wpadliśmy sobie w ramiona. W tym momencie zapomnieliśmy o całym świcie. Tak jakbyśmy byli tylko my sami z tymi kolorowymi balonami - wspominała zachwycona Eisenbach.
 

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje. "Miłości, szczęścia i wszystkiego wspaniałego", "Jesteście dowodem pięknej miłości ponad wszystko i wszystkich" - pisali fani. Nie zabrakło również kilku kąśliwych uwag, jednak były one w zdecydowanej mniejszości.

"Królowe życia". Adrianna Eisenbach o operacjach plastycznych. Otwarcie przyznaje się do zabiegów

Adrianna Eisenbach nie ukrywa zamiłowania do medycyny estetycznej. Jakiś czas temu podczas sesji Q&A celebrytka wymieniła zabiegi, którym się poddała. "Zawsze miałam takie policzki. Tak, robiłam wolumetrię twarzy, ale tego się nie robi botoxem, tylko kwasem hialuronowym. Miałam robioną żuchwę i brodę, bo moja twarz również była taka okrągła. Mam również powiększone usta i mega mi się to podoba" - przyznała otwarcie gwiazda TTV.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.