Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" zdradza, jakie operacje plastyczne przeszła. Lista jest długa

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" należy do grona celebrytek, które nie kryją zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. W najnowszej serii Q&A na Instagramie wyznała, jakie operacje przeszła. Mało ich nie było.

Adrianna Eisenbach była jedną z barwniejszych bohaterek w "Królowych życia". Występ w programie dał jej szansę na zyskanie szerszej popularności i zgromadzenie rzeszy fanów. Mimo zakończenia nagrań do reality show celebrytka wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Kilka dni temu postanowiła wejść w interakcję z fanami i zorganizowała na Instagramie popularną serię Q&A. Nie za brakło pytań o zabiegi medycyny estetycznej. Adrianna Eisenbach zdobyła się na odwagę i dokładnie wszystko wyliczyła.

Zobacz wideo Sylwia Peretti wylicza swoje operacje plastyczne, ale dostrzega w tym przesadę: Nie chcę być jak moje koleżanki

Adrianna Eisenbach z "Królowych Życia" wylicza, jakie zabiegi przeszła

Adrianna Eisenbach z "Królowych Życia" skrupulatnie odpowiadała na zapytania internautów. Temat operacji plastycznych i wykonanych tatuaży okazał się być dla nich najbardziej interesujący. Fanów intrygowały zwłaszcza policzki. Celebrytka raz na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości i zdradziła, jakim zabiegom medycyny estetycznej się poddała. Gwiazda "Królowych życia" zdecydowała się m.in. na wolumetrię twarzy wykonywaną kwasem hialuronowym, poprawienie kształtu żuchwy i brody oraz powiększenie ust.

Zawsze miałam takie policzki. Tak, robiłam wolumetrię twarzy, ale tego się nie robi botoxem, tylko kwasem hialuronowym. Miałam robioną żuchwę i brodę, bo moja twarz również była taka okrągła. Mam również powiększone usta i mega mi się to podoba - wyznała Adrianna.

Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia'Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia' fot. Instagram/@adrianna_scandal_queen

W dalszej części padło zapytanie o pierwszy tatuaże. Choć Adrianna Eisenbach ma ich na swoim cele bardzo wiele, to odpowiedź okazała się nieco zaskakująca.

Powieki. Nie umiałam sobie zrobić kreski na oku, to postanowiłam wytatuować, żeby było łatwiej. Tak to się zaczęło - wyjawiła Adrianna.

Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia'Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia' fot. Instagram/@adrianna_scandal_queen

Na sam koniec jeden z internautów postanowił podzielić się własnymi przemyśleniami. Adrianna Eisenbach podziękowała mu, a następnie wstawiła zdjęcie sprzed lat. 

Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia'Adrianna Eisenbach z 'Królowych Życia' fot. Instagram/@adrianna_scandal_queen

A wam, w którym wydaniu celebrytka podoba się bardziej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.