Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Niektórzy zniszczyli sobie kariery. Rourke ma paraliż twarzy. Nie on jeden

Kariera stała przed nimi otworem, ale oni woleli eksperymentować z chirurgią plastyczną. Przyglądamy się gwiazdom, które mają na koncie nieudane operacje.

Celebryci często decydują się na operacje plastyczne, żeby dłużej zachować młodość i dostawać wciąż nowe role. Paradoksalnie uzależnienie od botoksu często staje się ich największym wrogiem. Te gwiazdy mają na swoim koncie nieudane zabiegi. 

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Mickey Rourke nie przypomina amanta sprzed lat. Meg Ryan odstrasza producentów

Mickey Rourke w pewnym momencie swojej kariery był uważany za prawdziwego amanta kina i bożyszcze wielu kobiet. Przystojny aktor dostawał rolę za rolą. W pewnym momencie swojego życia robił karierę także w boksie. To był też początek jego przygody z operacjami plastycznymi. 

Miałem pięć operacji na nosie i jedną na zmiażdżonej kości policzkowej. Musiałem mieć chrząstkę pobraną z ucha, aby odbudować nos i kilka operacji, aby wyskrobać chrząstkę, ponieważ tkanka blizny nie goiła się prawidłowo. (...) Większość operacji była po to, aby naprawić bałagan na mojej twarzy z powodu boksu, ale poszedłem do niewłaściwego faceta, który zamiast poskładać moją twarz z powrotem, jeszcze bardziej ją oszpecił - opowiadał Mickey Rourke w wywiadzie dla "The Daily Mail".

Jeden z chirurgów plastycznych stwierdził natomiast, że obecnie twarz aktora jest niemal stale sparaliżowana od ciągłego botoksu. 

Mickey RourkeMickey Rourke Fot. Warner Bros SABLES MORTELS (WHITE SANDS) de Roger Donaldson 1992, London Entertainment / SplashNews.com/East News

Swego czasu Meg Ryan była jedną z najbardziej lubianych aktorek. Jej pozycję ugruntowały takie filmy romantyczne jak: "Bezsenność w Seatle", "Kiedy Harry poznał Sally" czy "Masz wiadomość". Niestety Amerykanka zaczęła sporo eksperymentować z operacjami plastycznymi. Nieudanymi zabiegami skutecznie odstrasza od siebie filmowych producentów. 

Meg RyanMeg Ryan Fot. ROBYN BECK/AFP/East News, Collection Christophel/East News

Tori Spelling to córka znanego amerykańskiego producenta Aarona Spellinga. Po roli Dony w serialu "Beverly Hills 90210" wydawało się, że Hollywood stoi przed nią otworem. Niestety aktorka uzależniła się od operacji plastycznych. Implanty policzkowe zniekształciły jej twarz. Zdecydowała się także na zabieg mammoplastyki i korektę nosa. 

Tori SpellingTori Spelling Fot. Courtesy Everett Collection, JA/Everett Collection/EN

Więcej nieudanych operacji plastycznych gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.