Tiktokerka poleciała do Turcji zrobić zęby. Teraz nie może zamknąć ust

Brytyjska tiktokerka poleciała do Turcji, ponieważ marzył jej się hollywoodzki uśmiech. Teraz bardzo żałuje tej decyzji. Podzieliła się z internautami, co ją spotkało.

Emma to Brytyjka, która na TikToku publikuje treści pod pseudonimem Littlemisscrazy89. Influencerka zdecydowała się na metamorfozę uśmiechu w jednej z tureckich klinik. Niestety szybko pożałowała swojej decyzji. Kobieta nie może do końca zamknąć ust, odczuwa ból podczas spożywania posiłków i sepleni. Teraz próbuje przestrzec internautów przed podobnymi błędami.

Zobacz wideo Sylwia Peretti wylicza swoje operacje plastyczne, ale dostrzega w tym przesadę: Nie chcę być jak moje koleżanki

Tiktokerka marzyła o hollywoodzkim uśmiechu. Teraz żałuje: Kiedy żuję mam przeszywający ból

Brytyjka na TikToku wyznała, że nie miała większych problemów z uzębieniem, ale coś ją podkusiło, żeby zrobić metamorfozę uśmiechu w Turcji. 

Miałam naprawdę, naprawdę, dobre zęby, właściwie były w porządku. Po prostu nie podobały mi się dolne, ponieważ były trochę dziurawe i nie były śnieżnobiałe, więc chciałam to zrobić - wyznała Littlemisscrazy89.

Littlemisscrazy89Littlemisscrazy89 Fot. TikTok/Littlemisscrazy89 screen

Tiktokerka podkreśla, że żałuje swoich decyzji. Marzyła o hollywoodzkim uśmiechu, ale popełniła duży błąd udając się w tym celu do jednej z tureckich klinik. Teraz mówi, że gdy je to czuje ból. W dodatku sepleni. 

Właściwie seplenię teraz. Całe doświadczenie było przerażające, od początku do końca. Muszę teraz znaleźć dentystę, co jest naprawdę trudne, ponieważ nie tkną niczego, co zostało tam zrobione i spójrzmy prawdzie w oczy, dentyści tutaj nienawidzą tych zębów i zawsze mówią,  żeby tego nie robić - powiedziała Littlemisscrsazy89.

Influencerka przestrzega teraz swoich obserwatorów przed popełnieniem jej błędu. 

Nie mogę całkowicie zamknąć ust, jest tak źle. Kiedy żuję, mam przeszywający ból w tym miejscu, to jest po prostu okropne. Po prostu myślę, że jeśli macie zamiar to zrobić, naprawdę bym się nad tym zastanowiła. Gdy tylko usiadłam na krześle, pożałowałam swojej decyzji - dodała Tiktokerka.

Emma wyjawiła także, że brytyjscy dentyści nie chcą jej teraz przyjąć, ponieważ nie chcą poprawiać tureckiej fuszerki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.