To Kobieta Kot? Nie, to znany reżyser. Zrobił tyle operacji, że się do niej upodobnił

Reżyser Baz Luhrmann pokazał nową, mocno wygładzoną twarz na gali rozdania nagród filmowych SAG Awards. Zaczyna upodabniać się do słynnej Kobiety Kot?

Baz Luhrmann, reżyser m.in. "Elvisa", ma w tym roku powody do radości. Jego film otrzymuje kolejne nagrody, a on może w chwale pojawiać się na kolejnych galach. Ostatnia miała miejsce w miniony weekend. Luhrmann zgolił charakterystyczny wąsik, który nosił w poprzednich miesiącach, i zaprezentował widzom cudownie gładką i naciągniętą twarz.

Reżyser Baz Luhrmann upodabnia się do Kobiety Kota

Baz Luhrmann od wielu lat szczyci się bardzo zadbanym i eleganckim wizerunkiem. Jednak w ostatnich miesiącach postawił na intensywne odmładzanie. 60-latek na gali SAG Awards zaprezentował twarz bez ani jednej zmarszczki - co jeszcze teoretycznie jest możliwe bez ingerencji chirurgicznych. Zdradza go jednak kształt oczu - na starszych fotografiach widać wyraźnie, że były one nieco bardziej otwarte i mniej skośne, niż teraz.

Tak jest:

Baz Luhrmann i jego nowa twarzBaz Luhrmann i jego nowa twarz JEAN-BAPTISTE LACROIX / #JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

A tak było w 2013 roku:

Baz Luhrmann w 2013 rokuBaz Luhrmann w 2013 roku Rolf Mueller/face to face / 0000524/Reporter

Nie pomaga całkowite pozbycie się zarostu - Luhrmann we wcześniejszych latach nosił charakterystyczny wąsik, a wcześniej wręcz króciutką brodę. Teraz jego fenomenalnie gładka twarz aż błyszczy, lekko zrobione usta uśmiechają się na tyle, na ile pozwalają mięśnie, unieruchomione botoksem, a laminowane brwi dodają wampirzego uroku.

Luhrman rozpoczął przygodę z medycyną estetyczną około dziesięciu lat temu. Już wtedy, jako 40-latek, prezentował gładką twarz, ale nie zdecydował się jeszcze wtedy na zmianę kształtu oczu czy ust. Zwracano jednak uwagę na problemy z brakiem mimiki. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat - coraz bardziej wręcz upodabnia się do sławnej Jocelyn Wildenstein, Kobiety Kota.

Więcej o: